امروز : شنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سیدکمال سجادی:

اصولگرایان برای وحدت و انسجام هرچه بیشتر بکوشند

به گزارش بابل نوین، سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره بازسازی جریان اصولگرا اظهار داشت: اگر قرار باشد که درباره جریان اصولگرایی آسیب شناسی صورت پذیرد لازم است که اشخاصی آشنا به نظریه سازی، گفتمان و مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی این جریان رو مورد بررسی قرار دهند.

 

وی با تاکید بر اینکه لازم است که یک کانون متشکل از اندیشمندان اصولگرا تشکیل و برای وحدت و انسجام جناح اصولگرا تدابیری در نظر گرفته شود، بیان کرد: وقتی در یک جناح ساختاری طراحی می‌شود باید جوانب آن نیز در نظر گرفته شود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به تشکیل تشکل هایی مانند جمنا تاکید کرد: چنین تشکل‌هایی باید به گونه ای باشند که تمامی اصولگرایان را زیر چتر خود بگیرند. اصولگرایان باید برای وحدت و انسجام هرچه بیشتر بکوشند نه این که عده ای محدود از این جناح جبهه ای تشکیل دهند و بدون مشورت با سایر اعضا برای آن شورای مرکزی نیز مشخص کنند.

سجادی با اشاره به آینده روشن جریان اصولگرا در پایان خاطر نشان کرد: جوهره اصولگرایی همان جوهره جمهوری اسلامی است و این جریان برخاسته از متن نظام مقدس جمهوری اسلامی است اما لازم است که اصولگرایان در گفتمان و ادبیات خود تجدید نظر کرده و شیوه مردم پسندی را به کار گیرند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين