امروز : دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برای خشنودی هیتلر

ما آریایی هستیم و غیرت آریاییمان به ما اجازه نمی‌دهد که برادران آریایی‌تبار آلمانی‌مان را در شرایط سخت رها کنیم، باید درب بطری از آنها بخریم تا جوانانشان بیکار نمانند.

به گزارش بابل نوین  به نقل از بلاغ، خبر: “در سال ۹۴، ۱۱ میلیون و ۳۰۰ میلیون دلار، درب بطری آب معدنی، در برابر پول نفت، از آلمان، وارد کشور شد.”

در راستای همت دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی و با توجه به مقاومت دولت در برابر واردات درب بطری آب معدنی از آلمان، نظر تعدادی از مسئولان و هموطنانمان را جویا شدیم.

یک هموطن: از فرمانده اقتصاد مقاومتی به خاطر این همه مقاومت تشکر می‌کنیم.

هموطن غیور: ما آریایی هستیم و غیرت آریاییمان به ما اجازه نمی‌دهد که برادران آریایی‌تبار آلمانی‌مان را در شرایط سخت رها کنیم، باید درب بطری از آنها بخریم تا جوانانشان بیکار نمانند.

هموطنی نازی: پیس پیس پیس، این فاتحه به روح هیتلر برسد.

یک فعال محیط زیست: اگر درب بطری آب معدنی را وارد نکنیم، آب به زمین می‌ریزد و هدر می‌رود.

هاشمی طبا: با این کار؛ دولت تدبیر و امید نشان داد به دنبال درست کردن ساختار اکسپرت اورینتد کشور است، من قبلاً هم گفته بودم که فقط به روحانی رای می‌دهم، زنده باد اکسپورت اورینتد، ما همچنان گل‌های خندانیم.

یک ضد انقلاب: روح اعلی حضرت رضا شاه کبیر شاد، ما همیشه از آلمان‌ها حمایت می‌کنیم.

بانوی شعر و حماسه اصلاحات( معروف به بَگوری اصلاحات): ای که وارد می‌کنی در بطری از آلمان/ آفرین به تو به جان خودمان/ ای که مخالفت می‌کنی با این کار/ نوش جانت سیلی ۲۳ میلیونی‌مان.

هموطنِ هموطن: چه خوب است که دولت ما؛ با پول نفت برای ما از خارج قاقا وارد می‌کند، امیدواریم واردات قاقا افزایش یابد.

اسحاق جهانگیری: ما به زحمت و با خواهش و التماس از کشور آلمان درب بطری وارد می‌کنیم و شب‌ها این قالیباف آنها را از در منازل جمع می‌کند و به ما پس نمی‌دهد، این فساد است، این رانت‌خواری است و باید این رانت‌خوار، انگشت‌نما شود.

یک هموطن دیگر: خدا را شکر، برجام اگر برای ما نان داشت، حداقل درب بطری آب را داشت.

نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت: وارد کردن چیزی که در داخل تولید می‌شود حرام است اما ما قدرت تولید درب بطری آب معدنی را نداریم.

میرسلیم: آقای جهانگیری، فرمانده اقتصاد مقاومتی، این رو چی می‌گید؟

دختر صفدر حسینی: پدرم بدون آب معدنی که درب آن خارجی باشد از سفرۀ انقلاب آب نمی‌خورد، یک همچین انسان وطن‌پرستی است پدرم!

پسر عارف: یکی از کشورهایی که ژن خوب دارد و ما علاقه زیادی به آن و رهبر فقیدشان داریم، کشور آلمان است، امیدواریم برای خشنودی روح مرحوم مغفور شادروان جنت مکان آدولف هیتلر که تلاش زیادی برای ژن‌های مرغوب کرده است این واردات ادامه یابد./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين