امروز : شنبه, ۹ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
عضو سابق مجمع نمایندگان مازندران:

مجلس و دولت باید در اجرای برجام تجدیدنظر اساسی کنند

عضو سابق مجمع نمایندگان مازندران گفت: مجلس شورای اسلامی و دولت باید موضعی قاطع را اتخاذ و در خصوص اجرای برجام تجدیدنظری اساسی کنند.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری نماینده ادوار گذشته مجلس با اشاره به وضع تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران، اظهار کرد: ما باید در همه عرصه‌ها مقابل استکبار و آمریکا بایستیم و هیچ ضعفی در برابر اقدامات و سیاست‌های خصمانه آنان نشان ندهیم.

وی افزود: اگر دولتمردان کلیدواژه اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب به کرات از آن استفاده کردند را در سیاست‌های خود اعمال می‌داشتند این تحریم‌ها هیچ اثری بر اقتصاد داخلی ما نداشت.

عضو سابق مجلس ادامه داد: حال تنها راه نجات اقتصاد ایران این است که تمام زیرساخت‌های اقتصاد کشور بر اساس اقتصاد مقاومتی تنظیم شود و دولت به صورت عملی و نه شعاری این راهبرد مدبرانه رهبری را تحقق بخشد.

ناصری تصریح کرد: این تحریم‌ها که آمریکا با نیتی پلید آن را وضع کرد، فرصتی است تاریخی برای خودکفایی ما در تمام عرصه‌های تولیدی و صنعتی.

وی افزود: ما ترسی از تحریم‌ها نداریم بلکه می‌توانیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم تا نظام بانکی، صنعت کشاورزی اصلاح شود و بازار ۸۰ میلیونی در درون کشور خود ایجاد کنیم.

نماینده ادوار گذشته مجلس خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی و دولت باید موضعی قاطع را اتخاذ و  در خصوص اجرای برجام تجدید نظری اساسی بکند.

ناصری در پایان گفت: دولت باید با در پیش گرفتن اقتصادی درون‌گرا و مقاومتی این تحریم‌ها را خنثی کند و با برگشت به روندی که پیش از برجام اعمال می‌شد دوباره به تقویت دانش  هسته‌ای خود بپردازیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين