امروز : جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
به روایت نویسنده بابلی:

کتاب « از ام‌الرصاص تا خان‌طومان » منتشر شد

به قلم نویسنده بابلی کتاب " از ام‌الرصاص تا خان‌طومان" روایتی از رزمندگان لشکر ویژه عملیاتی25 کربلا روانه بازار کتاب شد.

به گزارش بابل نوین، کتاب ” از ام‌الرصاص تا خان‌طومان ” اثر نویسنده بابلی، مصیب معصومیان یکی از مدافعین حرم توسط نشر شهید کاظمی منتشر شد.

این کتاب ۵٧٠ صفحه‌ای روایتی است از رزمندگان لشکر ویژه عملیاتی ۲۵ کربلا که در دی ماه ١٣۶۵ در منطقه ام‌الرصاص ٣٠٠ نفر از آن‌ها عروج کردند اما این پایان کار رزمندگان لشکر ۲۵ کربلا نبود و خیل مشتاقان شهادت در روزگار دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) نیز مانند روزگار دفاع از میهن در برابر دشمن تکفیری ایستادند تا بار دیگر عهدی که با سرور شهیدان بسته بودند را تجدید کنند و ١٢ نفر دیگر از آن‌ها در خان‌طومان سوریه کربلایی شدند.
در بخشی از این کتاب می‌خوانید: “هر لحظه، انتظار می‌کشیدم که تیری جایی از بدنم را بشکافد امّا انگار هیچ تیری بی‌هدف و مقصود به کسی برخورد نمی‌کرد؛ مثل برگ درختی که بدون اراده حق، بر زمین نمی‌افتد”.
کتاب ” از ام‌الرصاص تا خان‌طومان ” که مصیب معصومیان آن را نوشته از سوی نشر شهید کاظمی ناشر برگزیده سال ٩۵ با قیمت ٣٠ هزار تومان روانه بازار کتاب شده است.
گفتنی است علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند آن را از فروشگاه اینترنتی “من و کتاب” و کتاب فروشی‌های معتبر تهیه نمایند.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين