امروز : پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس‌العمل‌های ما طبق قانون و بر اساس اصل اقتدار است

به گزارش بابل نوین، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، به زودی شاهد حضور بیش از پیش ارتش پاکستان در مرزهای مشترک خواهیم بود.

سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور در بازدید از مناطق مرزی و یگان های مستقر در سیستان و بلوچستان با اشاره به برخوردهای اخیر ناوگان دریایی آمریکا و سپاه در خلیج فارس گفت: تحرکات نیروهای فرامنطقه‌ای در آبهای سرزمینی ما غیرقانونی است و ما طبق قانون و بر اساس اصل اقتدار به آنها اخطار می‌دهیم و از این تحرکات جلوگیری می‌کنیم.
باقری تصریح کرد: ادعای این نیروها درباره عکس العمل ما در راستای همان اهداف توسعه طلبانه، باطل است و جایگاه قانونی ندارد.
وی همچنین با اشاره به تحرکات و فعالیت های گروهک های تحت حمایت استکبار در آن سوی مرز و ضرورت توجه جدی‌تر پاکستان به این تحرکات گفت: بر اساس هماهنگی های انجام شده، به زودی شاهد حضور بیش از پیش ارتش پاکستان در مرزهای مشترک خواهیم بود.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، دولت و مردم پاکستان را قربانی تروریسم دانست و گفت: در زمینه مبارزه تروریسم همکاری های متفاوتی به پاکستان پیشنهاد شده است که آنان در حال بررسی هستند.
باقری با تاکید بر لزوم هوشیاری در قبال اختلاف افکنی برخی کشورها برای ایجاد فاصله بین ایران و پاکستان تصریح کرد: مطمئنیم ایران و پاکستان مایل نیستند عنصر ثالثی اتحاد و یکپارچگی و عزم دو کشور را برای مقابله با تروریسم خدشه دار کند.
باقری افزود: با وجود همه تلاش تروریست های اجاره ای و توطئه دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای، برقراری امنیت از برکات الهی است که در زندگی مردم خود را نشان می دهد.
باقری در پایان گفت: هلاکت اشرار و سرکردگان گروهک های تکفیری در ارتفاعات جنوب استان هم گواهی برباطل شدن نقشه های شوم استکبار بوده است./م
منبع: فارس
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين