امروز : دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهرام ناظری بار دیگر به قوچان می‌آید

به گزارش بابل نوین، علیرضا قامتی ظهر امروز ۹ مردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در فرمانداری شهرستان قوچان برگزارشد، با اشاره به وقایع پیش آمده در خصوص لغو کنسرت (آواز پارسی- مهر و امید) شهرام ناظری و حافظ ناظری در تاریخ ششم مرداد ماه، عنوان کرد: در مجموعه مدیران شهرستان مخالفتی با اجرای کنسرت نبوده که مدیر صاحب نظری در این شهرستان مخالفت داشته باشد و چه در حوزه فرهنگی و چه امنیتی مخالفتی برای اجرا نداشته و بر اساس وفق قانون موافقت اولیه صادر شد اما در زمان اجرا به هر شکل اختلافی بین مجموعه‌های مختلف اعم از برنامه‌ریزان کنسرت و سایر متولیان به وجود آمد که باعث عدم اجرای کنسرت شد.

وی ادامه داد: در ساعات اولیه حضور در شهرستان در نشستی با مسئولان به این جمع بندی رسیدیم که حداکثر ظرف هفته آینده در یک یا دو روز اجرای کنسرت شهرام ناظری در قوچان را خواهیم داشت و این هماهنگی هم بین مجموعه مدیران اجرایی کنسرت و مدیریت شهرستان انجام گرفته و هیچ لغو کنسرتی نخواهیم داشت .

فرماندار شهرستان قوچان با تاکید بر اهمیت تداوم برنامه های کنسرت سنتی، بومی و محلی و احیای سنت‌ها تصریح کرد: مشکلات به وجود آمده را نباید دامن زد و باید در جهت رفع آنان تلاش کرد. در دولت تدبیر و امید این را آموخته ایم که مشکلات را با تدبیر حل کنیم نه اینکه بخواهیم بر مشکلات بیافزاییم از این حیث مردم شهرستان قوچان و مردمی که علاقه‌مند بودند در این برنامه شرکت کنند در یک یا دو روز متوالی شاهد اجرای این کنسرت خواهند بود .

رئیس شورای تامین شهرستان قوچان با تاکید بر طبیعی بودن دغدغه ها در خصوص امنیت مکان برگزاری کنسرت و لزوم توجه به آن تصریح کرد: پس از انجام بررسی‌ها حتی اگر در محیط باز هم امکان اجرای کنسرت از ناحیه اجراکنندگان فراهم باشد، آمادگی این را داریم چرا که علاقه‌مند به نشاط اجتماعی مردم هستیم و مردم قوچان فرهنگ غنی دارند.

وی با تاکید بر توان بالای مجموعه های امنیتی، اجتماعی و قضایی و دستگاه‎های اجرایی بیان کرد: پس از بررسی و باتوجه به دیدگاه کارشناسان مکان اجرای کنسرت در آینده به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين