امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قاضی‌پور: وزیران باید کارآمد و با انگیزه باشند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور افرادی را به‌عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند که ضمن داشتن برنامه دقیق و مدون، کارآمد و البته باانگیزه باشند.

به گزارش بابل نوین، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کابینه دوازدهم باید مردمی، غیراشرافی و کارآمد باشد، گفت: از دولت انتظار می‌رود از وزرایی که عملکرد ضعیف داشتند دیگر در کابینه استفاده نکند، چرا که استفاده از وزرای ضعیف به‌صرف نگاه جناحی و باندی خلاف تعهدات رئیس‌جمهور و دولت با مردم است و مردم از دولت انتظار دارند در دفاع از حقوق آنها نگاه باندی، جناحی و حزبی نداشته باشد.

وی تصریح کرد: متأسفانه به نظر می‌رسد برخی وزرای پیشنهادی انگیزه‌ای برای رفع مشکلات مردم ندارند، چرا که گویا وزیر یا مسئول بودن در کشور برای‌شان عادت شده، لذا بهتر است رئیس‌جمهور افرادی را به‌عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند که ضمن داشتن برنامه دقیق و مدون، کارآمد و البته باانگیزه باشند و بدانند عملکردشان در وزارتخانه تحت نظارت مردم و مجلس است.

قاضی‌ پور گفت: امروز مردم با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند؛ از مشکلات اقتصادی تا مشکلات اجتماعی که باید همه آنها مورد توجه دولت محترم و کابینه دوازدهم باشد. مشکل رکود، مسئله نگران کننده‌ای برای مردم شده و مردم حق دارند نسبت به رکودی که در زندگی اقتصادی آنها شکل گرفته، نگران باشند. افزایش قیمت برخی کالاهای اساسی نیز از دیگر نگرانی‌های مردم است چرا که مردم در وضعیت اقتصادی نابسامان و رکود اقتصادی، تحمل تورم را ندارند./م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين