امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بدترین بازیکنان هفته اول لیگ برتر

گروه آنالیز برنامه نمرات بازیکنان در هفته اول لیگ را اعلام کرد.

به گزارش بابل نوین، روش نمره‌دهی سایت نود مشابه نشریه کیکر آلمان است؛ به این ترتیب که به هر بازیکن بر اساس عملکرد فنی‌اش در داخل زمین نمره‌ای بین یک تا شش داده می‌شود. بهترین نمره یک و بدترین شش است. بازیکنانی نمره می گیرند که حداقل ۳۰ دقیقه بازی کرده باشند. ضمن اینکه بازیکنانی که در نیمی از بازیهای تیم‌شان در لیگ نمره گرفته باشند وارد جدول رده‌بندی بازیکنان می‌شوند.

با اعلام نمرات هفته اول لیگ، مشخص شد که وحید شیخ ویسی، دروازه‌بان استقلال خوزستان ستاره اول بازی‌ها بوده است.

بد نیست اما سری به انتهای جدول نمرات هفته اول بزنیم، جایی که باید منتظر مدافعان گسترش فولاد بود.

گسترش در شروع لیگ در خانه چهار-یک به پارس جنوبی باخت و طبیعی است که بازیکنان این تیم نمرات بسیار بدی بگیرند.

بدترین بازیکن هفته اول مسعود ابراهیم‌زاده، مدافع چپ گسترش فولاد با نمره بسیار بد ۵،۵ است. ابراهیم‌زاده که سابقه دعوت به تیم ملی را دعوت روز بدی را مقابل پارس جنوبی پشت سر گذاشت.

البته تمامی مدافعان گسترش ضعیف کار کردند اما ابراهیم‌زاده با دادن یک پنالتی( گل اول پارس) و بدکار کردن روی گلهای دوم و چهارم حریف این نمره بسیار بد را گرفته است.

دو بازیکن هم نمره پنج گرفتند. یکی مدافع گسترش فولاد امین حاج محمدی است که مقابل پارس جنوبی ضعیف ظاهر شد.

احمد آهی، مدافع سپیدرود رشت را هم نباید فراموش کرد. او عامل برد نفت تهران مقابل سپیدرود بود. درحالیکه سپیدرود یک-صفر از میزبانش پیش بود، آهی ابتدا یک پاس گل داد و یک دقیقه بعد مرتکب پنالتی شد تا سازنده هر دو گل حریف باشد.

پس از این سه بازیکن که بدترین‌های هفته اول بودند. نوبت به ۱۱ بازیکن با نمره ۴،۵ می رسد که اینجا هم دو گسترشی(دراگان زارکوویچ و کاخا شیبالی) دیده می شود. از بین بازیکنان استقلال هم وریا غفوری، عظیم گوک و جابر انصاری در این جمع حضور دارند. علی حمام مدافع لبنانی ذوب آهن که گل بخودی زد، فرزین گروسیان دروازه بان تراکتورسازی که در دقیقه ۹۰ گل خیلی بدی خورد نیز نمره ۴،۵ گرفتند.

رحمان احمدی و سعید صادقی از پیکان، نادر هوشیار از نفت تهران، محمدرضا سلیمانی از سایپا و محمد لطفی از سپیدرود دیگر بازیکنان ضعیف روز اول لیگ هفدهم بودند./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين