امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
موسوی لارگانی:

کابینه‌ای سیاست‌زده نمی‌تواند جوابگوی مطالبات مردم باشد

به گزارش بابل نوین، سید ناصر موسوی‌لارگانی نماینده مردم فلاورجان پیرامون سهم‌خواهی برخی افراد و جناح‌ها از کابینه دوازدهم اظهار داشت: رئیس جمهور اگر به دنبال آن است که مشکلات دولت یازدهم در دولت جدیدش تکرار نشود و از نارضایتی‌های موجود بکاهد نباید به این سهم‌خواهی‌ها در انتخاب وزرا توجه کند.

وی با تأکید بر اینکه اعضای هیأت دولت باید توانمند باشند، گفت: مسئله حائز اهمیت دیگر این است که اعضای کابینه نباید افرادی سیاست‌زده باشند یعنی کارشنان را رها کنند و به دنبال مسائل سیاسی بروند چراکه کسی که سیاست‌زده باشد آن طور که باید و شاید نمی‌تواند جوابگوی مطالبات مردم باشد.

توان جسمی یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب وزرا است

نماینده مردم فلاورجان با تأکید بر ضرورت جوان‌گرایی در دولت دوازدهم تصریح کرد: توان جسمی یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب وزرا است چرا که یک وزیر مانند یک کارمند نیست که ساعت ۸ سرکار برود و ساعت ۲ بعدازظهر هم کارش تمام شود بلکه باید به حدی توان داشه باشد که بعضی مواقع و به ویژه در سفرهای کاری توانایی فعالیت شبانه‌روزی داشته باشد.

موسوی لارگانی با بیان اینکه ما جوانان توانمند و نخبه زیادی در کشور داریم، متذکر شد: همان طور که در اوایل انقلاب و به ویژه در زمان جنگ به جوانان بها داده شد و آنها به خوبی توانستند از پس مشکلات کشور برآیند در این دوره هم باید به جوانان مسئولیت‌های خطیر و اجازه کسب تجربه کافی داد.

وی افزود: همه کسانی که امروز وزرای سه دوره‌ای یا نماینده چند دوره‌ای هستند از بدو خلقت که تجربه نداشته‌اند بلکه با آزمون و خطا و به مرور تجربه کسب کردند و این مسئله در این برهه هم باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم فلاورجان با بیان اینکه هیچ یک از وزرای دولت یازدهم نتوانستند به طور کامل عملکرد رضایت ‌بخشی از خود بر جای بگذارند، خاطرنشان کرد: شاید در مجموع ۳۰ درصد از وزرای دولت یازدهم عملکرد قابل قبولی داشتند اما مابقی وزرا عملکرد مطلوبی نداشتند و بهتر است در دولت جدید تغییر کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين