امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انهدام باند سارقان منزل در مازندران

به گزارش بابل نوین، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان آمل، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی دریافتند، سارقان با شناسایی منازل خالی از سکنه و تخریب پنجره اقدام به سرقت اموال از منازل و همچنین سرقت از اموال مغازه‌ها می‌کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: ماموران با شناسایی متهمان و مخفیگاه اعضای این باند در عملیاتی غافلگیرانه اعضای این باند را دستگیر و مقادیر زیادی اموال مسروقه از منزل آنان کشف کردند.

سرهنگ گنجیان مقدم گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به ۱۱ فقره سرقت منزل در شهرستان آمل اقرار کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: کلیه محل‌های سرقت با راهنمایی متهمان شناسایی شد و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شدند.

سرهنگ گنجیان مقدم از شهروندان خواست از قفل بودن درب منزل در هنگام خروج از منزل مطمئن شده و در خصوص نگهداری پول نقد و اقلام باارزش خود مثل طلا و جواهرات گران قیمت در منزل، کلیه نکات ایمنی را رعایت کنند و در این رابطه توصیه‌ها و هشدار‌های پلیس را مدنظر قرار دهند./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين