امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف راز قتل مرد ۶۰ ساله مازندرانی

ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آمل در پی کشف جسد مرد ۶۰ ساله در رودخانه هراز، پس از دو ماه و نیم از راز قتل این پیرمرد پرده برداشتند.

به گزارش بابل نوین، به نقل از پایگاه خبری پلیس در پی کشف جسد پیرمردی ۶۰ ساله در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در بستر رودخانه هراز، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان آمل قرار گرفت.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه و با توجه به نظریه پزشکی قانونی دریافتند، این مرد از سوی فرد یا افراد با ضربات جسم سخت به ناحیه سر به قتل رسیده است.

براساس این گزارش، کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی پس از دو ماه و نیم از راز این قتل پرده برداشتند و دریافتند، مقتول کارگر ساده اهل یکی از استان‌های همجوار است که برای کار به شهرستان آمل آمده است.

با شناسایی خانواده مقتول، همسر و فرزندش که چند روز قبل از وقوع قتل با وی ملاقات داشته اند، مورد تحقیق و بازجویی قرار می‌گیرند که در نهایت همسر مقتول پرده از راز قتل مرد ۶۰ ساله برداشت و گفت: به علت اختلافات مالی و خانوادگی شوهرم را با همکاری یکی از فرزندانم به قتل رساندم.

متهمان به قتل پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين