امروز : یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیمار، گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال

به گزارش بابل نوین، نیمار رکوردی عجیب در دنیای فوتبال ثبت کرده که بعید است به این زودی‌ها هیچ بازیکنی بتواند به آن برسد.

نیمار بالاخره از بارسلونا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست. این بازیکن با این انتقال لقب گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال را به خود اختصاص داد. باشگاه بارسلونا شب گذشته تایید کرد که مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو مربوط به بند آزادسازی نیمار را دریافت کرده است و با این رقم، او رکورد گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را جابجا کرد.

پیش از این پوگبا گران قیمت ترین بازیکن بود که رقم ۸۹ میلیون پوند را ثبت کرده بود و حالا نیمار با ثبت رقم ۱۹۷ میلیون پوند، فاصله ای بسیار زیاد با نفر دوم که پوگبا است دارد. تا پیش از این، بازیکنانی که عنوان گران قیمت ترین بازیکن را به خود اختصاص می دادند فاصله زیادی با نفر دوم نداشت. به عنوان مثال در این لیست نفر دوم و سوم که پوگبا و گرت بیل هستند، تنها ۳ میلیون پوند فاصله دارند.

رونالدو هم که نفر چهار است، تنها ۶ میلیون پوند با گرت بیل فاصله دارد. اما حالا نیمار ۱۰۸ میلیون پوند با نفر دوم فاصله دارد که بعید است فعلا کسی بتواند این رکورد را بزند؛ حتی مسی و رونالدو.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين