امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیش بازی استقلال – استقلال خوزستان: یک، دو، سه، آتش!

استقلال آماده اوج گیری است.

به گزارش بابل نوین، استقلال فصل را با یک باخت شروع کرد. شکست یک-صفر در خانه صنعت نفت آبادان اولین باخت علیرضا منصوریان را رقم زد.

استقلال حالا می خواهد اولین برد فصل را مقابل همنام اهوازی تجربه کند. استقلال فصل گذشته رفت و برگشت به استقلال خوزستان باخت و حالا فرصت جبران است.

منتظر جباری

هواداران استقلال می خواهند فردا تیم این فصل شان را از نزدیک ببینند. منصوریان در بازی با نفت از چند بازیکن جدید تیمش مثل داریوش شجاعیان، پژمان منتظری ، سجاد شهباززاده و حسن بیت سعید استفاده کرد. روزبه چشمی هم به ترکیب تیم اضافه شد، سرور جپاروف هم در نیمه دوم بازی کرد.

منصوریان حالا دستش بازتر هم خواهد بود. محرومیت سه بازیکن امید استقلال به پایان رسید. مجتبی جباری هم آماده بازی است. سرمربی آبی ها برای بازی فردا تیمش را با چند تغییر نسبت به هفته اول به میدان خواهد فرستاد. بازگشت جباری به ترکیب استقلال اتفاق هیجان انگیز این بازی است.

عبداله ویسی و تیمش در هفته اول نتیجه بسیار خوبی گرفتند آنها تراکتورسازی را با بک گل دقیقه ۹۰ شکست دادند. این تیم نسبت به فصل قبل تغییرات بسیار زیادی داشته و در ورزشگاه آزادی محکی جدی خواهد خورد.

استقلال خوزستان حریف سرسختی برای رقیب تهرانی‌اش محسوب می شود. در تاریخ لیگ برتر دو تیم هشت ملاقات داشتند. جالب اینکه بردهای استقلال خوزستان بیشتر بوده و سه بار به برد رسیده است. دوبار استقلال تهران برده و سه بازی هم مساوی شده است. ۱۲ گل استقلال خوزستان به ثمر رسانده و ۱۰ گل استقلال.

نتایج بازی هفته اول:

نفت آبادان یک- استقلال صفر

استقلال خوزستان یک-تراکتورسازی صفر

جایگاه در فصل قبل:

استقلال تهران: دوم

استقلال خوزستان: هفتم

جایگاه در پایان هفته اول:

استقلال تهران: بدون امتیاز سیزدهم

استقلال خوزستان: با سه امتیاز چهارم

بهترین گلزن:

استقلال تهران:

استقلال خوزستان: میثم دورقی با یک گل

بهترین بازیکن:

استقلال تهران: خسرو حیدری، پژمان منتظری، داریوش شجاعیان و سرور جپاروف (۳،۵)

استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی(۱،۵)

تیم داوری: وحید کاظمی – آرمان اسعدی – اسدحاج محمدی – امید سعیدفر – ناظر: بهرام مهرپیما

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين