امروز : سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش ایران در روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان

ملی پوش وزن ۶۰ کیلوگرم کشورمان در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان راهی فینال شد.

به گزارش بابل نوین،  مسابقات چهار وزن اول رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان از ساعت ۱۰ صبح امروز (شنبه) به وقت محلی در تامپره فنلاند آغاز شده است که نمایندگان کشورمان در اوزان ۵۰، ۶۰، ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفتند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم کرامت عبدولی در دور اول با نتیجه ۵ بر یک مقابل گینز از آلمان به پیروزی رسید. وی در دور بعد نیز با نتیجه ۶ بر ۲ از سد محمد از مصر گذشت و راهی یک چهارم نهایی شد. عبدولی در این مرحله به مصاف تالا از چین خواهد رفت. در این وزن ۲۸ نفر به روی باسکول رفته اند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۳۲ نفر حضور دارند محمد شُربی نیازی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر مقابل اوگا از ژاپن به برتری دست یافت. وی در دور بعد نیز با نتیجه ۶ بر ۴ باغداساریان از ارمنستان را شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد.

در وزن ۹۶ کیلوگرم امیرمحمد نوروزی در دور اول داداک از جمهوری چک را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد، اما در دور بعد با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب آلکساندر سارگسیان از روسیه شد. وی برای ادامه کار و تلاش برای کسب مدال برنز باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد تا در گروه شانس مجدد مبارزه کند. در این وزن ۲۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۵۰ کیلوگرم که ۱۷ نفر به روی باسکول رفتند پویا دادمرز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ژانگ از چین کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف ذوالفقار علی یف از آذربایجان می رود.

پویا دادمرز با نتیجه ۵ بر صفر چین را شکست داد و به مرحبه بعد صعود کرد، دادمرز در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۲ ذوالفقار علی اف از آذربایجان را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين