امروز : یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۹:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سه اثر اقتباسى روی صحنه خانه هنرمندان

به گزارش بابل نوین، روزبه حسینى از اجراى سه اثر اقتباسى به قلم خود، توسط سه کارگردان جوان خبر داد.

روزبه حسینى سرپرست گروه «و ناگهان» در خصوص برگزارى این رپرتوار چنین گفت : در همه جاى دنیا گروه‌های تئاترى با رپرتوار زنده هستند ، ما به بیستمین سال گروه «و ناگهان» نزدیک می‌شویم و کمتر از دو سال دیگر این گروه ٢٠ ساله می‌شود.

وى در ادامه افزود : در تمام این سال‌ها کارگردانانی در گروه من متولد شدند که پس از اولین کارشان از گروه جدا شدند، از حدود سی ماه قبل، تصمیم گرفتم گروه را دوباره از نو بسازم و جوانان بسیار مستعد را دورهم جمع کنم ؛ از میان بیش از پنجاه نفر، در این دو سال و نیم، پس از اجرای چند نمایش و برگزاری کارگاه‌های مختلف، ١۵ نفر به‌صورت منسجم باقى ماندند که ۴-۵ نفرشان گرایش‌هاى جدی کارگردانى دارند و حالا در این رپرتوار سه نفر براى سه نمایش‌نامه اقتباسى من آستین بالا زده‌اند.

رپرتوار گروه تئاتر «و ناگهان» به‌صورت تخصصى به سه نمایش اقتباسى می‌پردازد ،که وجه پژوهشى و علمى خواهد داشت درعین‌حال، شکل داورى این رپرتوار به‌زودی اعلام خواهد شد.

رپرتوار گروه تئاتر «و ناگهان» به سرپرستى روزبه حسینى از ٢٢ مرداد تا ١٣ شهریورماه ، ساعت ١٩ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به روى صحنه می‌رود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين