امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرادی: تنها هدف کیهانی جابجایی رکورد ایران بود

به گزارش بابل نوین، سجاد مرادی درباره رکورد شکنی حسین کیهانی در دوی ۳هزار متر با مانع در رقابت های قهرمانی دو و میدانی جهان اظهار داشت:هدف حسین کیهانی از حضور در لندن صعود به فینال نبود بلکه تنها قصد داشت رکورد ملی ایران را ارتقا دهد که خوشبختانه این امر محقق شد. خوشحالم حسین کیهانی توانست پس از ۲۶ سال رکورد دوی ۳هزار متر با مانع ایران را ارتقاء دهد.

او ادامه داد: از زمانی که مربی گری حسین کیهانی را برعهده گرفتم، ۲ هدف مهم یعنی قهرمانی در رقابت های آسیایی و شکستن رکورد دو ۳ هزار متر با مانع را در نظر داشتیم. خوشبختانه او توانست در هندوستان به قهرمانی برسد و در مسابقات جهانی هم ۱۳ صدم ثانیه رکورد ملی ایران را ارتقا داد.

مرادی افزود: خوشبختانه عملکرد کیهانی در مسابقات جهانی رضایت بخش بود و امیدوارم بتواند رکورد دو ۵ هزار متر را هم بشکند. همچنین باید بگویم عمکلرد سایر ورزشکاران ایرانی هم خوب بود.

دارنده مدال طلای مسابقات‌ آسیایی در پایان تصریح کرد: اعضای تیم ملی دو و میدانی قرار است پس از حضور در رقابت های جهانی ظرف ۲روز آینده به کشور بازگردند تا پس از بازگشت حسین کیهانی از لندن برای موفقیت او در مسابقات لیگ دو و میدانی و رقابت های داخل سالن آسیا ترکمنستان برنامه ریزی کنیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين