امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ورود معاون وزیر و ریاست سازمان حج و زیارت به مدینه منوره

به گزارش بابل نوین،به نقل از روابط عمومی ستاد مدینه منوره، ساعت ۱۷:۳۰ امروز یکشنبه ۱۵ مردادماه حمید محمدی ریاست سازمان حج و زیارت به اتفاق هیئت همراه به مدینه منوره وارد شدند و مورد استقبال مسئولین ستاد و بعثه قرار گرفت.

حمید محمدی در بدو ورود درمصاحبه با خبرنگاران اقدامات صورت گرفته در حوزه‌های مختلف اسکان، تغذیه، حمل و نقل و پزشکی را با توجه به فرصت کم خوب ارزیابی نمود و اعلام داشت در مجموع وضعیت خدمت رسانی به زائرین عزیز از ابتدای عملیات در این حوزه‌ها خوب بوده است و با حضور در جمع همکارانم از نزدیک خدمت به حجاج عزیز را دنبال خواهم کرد.

ریاست سازمان حج و زیارت با ابراز خرسندی از بازگشایی بیمارستان هیئت پزشکی در مدینه منوره در روز جاری بیان کرد الحمدالله خدمت رسانی طبق برنامه ریزی پیش بینی شده به حجاج ایرانی ارائه می‌گردد و شب گذشته نیز اولین زائرین ایرانی از مدینه به مکه وارد شدند و با خروج ۲۱ کاروان در شب جاری بالغ بر ۵ هزار زائر امشب در مکه مکرمه مستقر خواهند شد.

حمید محمدی گفت: روند صدور ویزای زائران کماکان ادامه دارد و تا کنون نزدیک به ۶۲ هزار ویزا صادر شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه به مساله حمل و نقل زائران در طول مناسک حج اشاره کرد و گفت: در مدینه النبی که هتل‌های محل اسکان زائران نزدیک به حرم قرار دارد و نیازی به استفاده از اتوبوس نیست، ولی در مکه مکرمه همه کشور‌ها با مساله پراکندگی هتل‌ها مواجه هستند که این موضوع هم از طریق استفاده از خطوط اتوبوسرانی حل میشود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين