امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مترو شبانه روزی شد

به گزارش بابل نوین، احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره‌برداری تهران و حومه امروز در جمع خبرنگاران در خصوص امنیت خط ۸ مترو گفت: این خط از لحاظ ایمنی مشکلی ندارد.

وی با بیان اینکه بنده عکس‌هایی از متروهای نقاط مختلف دنیا دارم که در نزدیک حریم جاده ساخته شده است، گفت: این خط مصوبه وزارت راه و شهرسازی را دارد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه قرار بود ابتدا دولتی‌ها خودشان این خط را بسازند، گفت:‌ در دوره احمدی‌نژاد دوباره این خط به شهرداری تهران واگذار شد و حتی بخشی از کار خط ۸ را خود دولت انجام داده بود، حالا که به ما واگذار شده می‌گویند استاندارد نیست.

بافنده در خصوص مسافرگیری در خط ۸ مترو گفت: دیروز مسافرگیری صورت گرفته و امشب هم طبق جدول زمان‌بندی شده مسافرگیری صورت می‌گیرد.

وی تأکید کرد: از امشب خط ۸ و خط یک شبانه‌روزی می‌شود و در خط یک، قطار فقط در ایستگاه دروازه دولت متوقف می‌شود.

وی ادامه داد: خطوط شبانه‌رزوی از ایستگاه امام آغاز، در ایستگاه شهر آفتاب متوقف، و مسافران وارد خط یک شده و قطار فقط در ایستگاه دروازه دولت که ایستگاه پایانی است به صورت شبانه خدمت‌رسانی می‌کند اما در روز قطار طبق روال عادی فعالیت می‌کند.

بافنده در خصوص شبانه‌روزی شدن سایر خطوط مترو گفت: از امشب خط یک و ۸ شبانه‌روزی می‌شوند و فاز دوم در خط ۴ است که قطار فقط در ایستگاه‌های دروازه دولت، بیمه و مهرآباد شبانه‌روزی می‌شود و این کار ظرف چند روز آینده انجام می‌شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين