امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نماینده ادوار گذشته مجلس:

عکس سلفی مهم بود یا تبیین مواضع مردم ایران به نماینده اتحادیه اروپا/ این کار توهین به مردم و خانه ملت بود

نماینده ادوار گذشته مجلس گفت: انتظار می‌رفت نمایندگان به جای گرفتن عکس یادگاری با خانم موگرینی مدعی می‌شدند که چرا قاره اروپا با 27 کشور، در مقابل آمریکا دستانشان به نشانه تسلیم بالاست.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری نماینده ادوار گذشته مجلس در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به گرفتن عکس سلفی برخی نمایندگان با نماینده اتحادیه اروپا اظهار کرد: در رابطه با این مسئله بسیار جای تاسف و تاثر دارد که نمایندگان ملت در خانه ملت به شکل سبک و دور از انتظار چنین عملی را انجام دادند.

وی افزود: انتظار می‌رفت به جای گرفتن عکس یادگاری با خانم موگرینی مدعی می‌شدند که چرا قاره اروپا با ۲۷ کشور، در مقابل آمریکا دستانشان به نشانه تسلیم رو به بالاست.

نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شما به عنوان نماینده اتحادیه اروپا باید در مقابل آمریکا مدعی باشید که ما ۵ کشور و شما یک کشور هستید و آمدید برجام را که یک تصمیم جمعی بود یک طرفه زیر سوال بردید.

حجت‌الاسلام ناصری تصریح کرد: این مکان و فرصت برای چنین بحثی به شدت مناسب بود و نمایندگان باید مطالبه همه مردم را می‌گفتند، مثل ایستادگی ایرانی‌ها در مقابل بسیاری از هجمه‌های امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا.

وی افزود: بنده در زمان مسئولیتم در مجلس و واتیکان چندین بار با حضور در مکان‌ها و مراسم‌های مختلف در اروپا این مواضع مردم کشورم را مطرح کردم.

عضو کمیسیون تنقیح لوایح مجلس ادامه داد: بارها از مقامات خارجی شنیدم که شما ایرانی‌ها شجاع‌ترین مردم دنیا هستید و سال‌ها مقابل این غول قلدر غارتگر ایستاده‌اید و برایشان جالب بود.

وی تاکید کرد: بهتر بود این مسائل را به این خانم عرض می‌کردند، این اتفاق توهینی به مردم، دیگر نمایندگان و خانه ملت بود.

ناصری یادآور شد: در مراسم تحلیف شاهد حضور هیات‌های گسترده‌ای از کشورهای مختلف بودیم و از این جهت این مسئله مثبت بود که نظام سلطه دایه انزوای جمهوری اسلامی را دارد ولی عملا به واسطه اقتدار نظام نزدیک به صد هیات از سراسر دنیا در مجلس خانه ملت شرکت کردند که قابل تقدیر است.

رییس سابق مجمع نمایندگان شمال کشور در پایان گفت: حضور هیات‌های مختلف در مراسم تحلیف نشان‌دهنده اقتدار جمهوری اسلامی و انزوا ناپذیری انقلاب ما در صحنه جهانی بود که به تصویر کشیده شد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين