امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
عضو خبرگان رهبری و استاد ورزش‌های رزمی:

ورزشکاران توجه کنند تقویت نظام کفر در هر حوزه‌ای حرام است

عضو خبرگان رهبری و استاد ورزش‌های رزمی کنگ‌فو و ووشو گفت: هر کاری که تقویت نظام کفر در هر حوزه‌ای باشد مسلما حرام است، ورزشکاران در میادین بین‌المللی باید به این مسئله توجه ویژه کنند.

به گزارش بابل نوین، آیت‌‎الله سیدرحیم توکل عضو خبرگان رهبری و ورزشکار برجسته رشته‌های رزمی در کنگ‌فو و ووشو با اشاره به عمل ناپسند دو ورزشکاری که در مقابل تیمی از رژیم صهیونیستی قرار گرفتند اظهار کرد: باید کسانی که مدعی مسلمانی هستند در همه کارها در مسیر الهی قرار بگیرند در غیر این صورت به وظابف خود عمل نکردند.

وی افزود: ورزشکار، کسبه، مهندس و دکتر ندارد همه باید در جهت حمایت از مظلومان عالم با تمام توان خود قدم بردارند.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: هر کاری که تقویت نظام کفر در هر حوزه‌ای باشد مسلما حرام است، ورزشکاران در میادین بین‌المللی باید به این مسئله توجه ویژه کنند و باید توجه کرد که این کار تایید رژیم کفر و تیمی از این رژیم بوده یا خیر.

دارنده خط چهار کنگ‌فو و دان پنج ووشو تاکید کرد: این ورزشکاران و مسئولان باید توجه کنند این کاری که اینان انجام دادند عزت اسلام است یا عزت کفر؟ ملاک این باشد.

آیت‌الله توکل در پایان گفت: نباید برای منافع مالی خویش و قراردادهای خاص، تن به این‌گونه کارها دهیم و عزت و سربلندی اسلام در مبارزه با غاصبین را زیر سوال ببریم.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين