امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
موسوی تبریزی:

دولت باید به توانمندی نیروهای داخلی توجه کند

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام سید حسین موسوی تبریزی با اشاره به تأکیدات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به توانمندی‌های داخلی گفت: در دنیای امروز هر کس که بخواهد به کشورش ابراز علاقمندی کند باید به فکر ایجاد شغل برای جوانان باشد و برای آن ها عاقبت اندیشی کند.

دبیرکل مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم با تأکید بر این که در کشور فراوانی نیروی جوان داریم اظهارداشت: باید توانمندی‌های کشور را در نظر بگیریم و مسئولین باید توانمندی‌های کشور را در نظر بگیرند.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات برای به کارگیری توانمندی‌های کشور نیاز به مشورت دیگران است گفت: یکی از مسائلی که بعد از جنگ به شدت مورد توجه قرار گرفت جذب سرمایه و جذب علم و تکنولوژی از خارج کشور بود.

حجت الاسلام موسوی تبریزی تصریح کرد: بر همین اساس قرار شد صنعت داخلی را پیشرفته‌تر کنیم و آن چه را که در داخل نداریم از خارج وارد کنیم و این بدون استفاده از امکانات خارجی هم امکان‌پذیر نبود و لذا ما باید ارتباط کشورهایی که قصد دارند بدون استثناء با ما همکاری کنند را دنبال کنیم.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید به ظرفیت و توانمندی های نیروهای داخلی کشور توجه کند اظهار داشت: با این کار مشخص خواهد شد که پیشرفت کشور با تکیه به نیروهای داخلی هم امکان پذیر است و اگر هم نیاز به مشارکت با کشورهای خارجی شد باید بدون زورگویی و استثنائات انجام شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين