امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۸:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
گزارش تصویری:

نشست خبری امام‌جمعه بابلکنار با اصحاب رسانه و مدیران کانال‌های فضای مجازی

به مناسبت روز و هفته خبرنگار نشست خبری امام‌جمعه بابلکنار با اصحاب رسانه و مدیران کانال‌های فضای مجازی منطقه در انجام شد.

به گزارش بابل نوین، همزمان با روز و هفته خبرنگار نشست خبری حجت‌الاسلام عباس بابائیان امام‌جمعه بابلکنار با اصحاب رسانه و مدیران کانال‌های فضای مجازی منطقه در دفتر ایشان برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام بابائیان بر نقش خبرنگاران در آگاهی بخشی جامعه تاکید و اظهار کرد: بزرگترین مسئولیت خبرنگاران مطالبات مردم از مسئولان است از این رو سعادت و شقاوت کشور به دست خبرنگاران رقم می‌خورد.

وی تاکید کرد: در طول تاریخ همیشه این قلم‌ها و صاحبانش بوده‌اند که تحول آفرین بودند، قلم خبرنگاران باید بصیرت‌افزا، آگاهی دهنده و تحول آفرین باشد و پایه امور دین و دنیا به دو چیز بسته است قلم و شمشیر و باید این نکته را بگویم که  قدرت و زور قلم از قدرت و زور شمشیر هم بالاتر است.

امام جمعه بابلکنار با اشاره به وظایف خطیر خبرنگاران افزود: قلم خبرنگار می‌تواند سرنوشت جامعه را متحول کند پس پیگیر حق و عدالت در جامعه بودن از وظایف اصلی خبرنگاران محسوب می‌شود اگر همه خواب هستند خبرنگاران باید بیدار باشند.

گفتنی است در پایان این مراسم از اصحاب رسانه‌ و مدیران کانال‌های تلگرامی که در طول سال‌های گذشته با مجموعه ستاد نمازجمعه همکاری داشتند تقدیر به عمل آمد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين