امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حریق گسترده در یک بارانداز در چهارراه ابوسعید

به گزارش بابل نوین، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به آتش سوزی یک بارانداز یک هزار متری اظهار داشت: حادثه در ساعت ۰۵:۴۵ بامداد در یک انبار کالا در چهارراه ابوسعید، خیابان اسدی منش اعلام و ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو تنفسی به محل اعزام شدند.

ملکی گفت: محل حادثه یک بارانداز به وسعت ۱۰۰۰ متری دو طبقه بود که انبار آن که به وسعت ۵۰۰ متر با سقف های شیروانی بود که دچار آتش سوزی شد.

وی ادامه داد: آتش از انبار طبقه دوم که مملو از اجناس و کالاهای مربوط به شیرینی سازی و قنادی بود آغاز و به سقف های شیروانی سرایت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: تمام انبار ۵۰۰ متری را دود بسیاری فراگرفته و کاملا شعله ور شده بود.

وی افزود: دو ساختمان مسکونی ۷ و ۵ طبقه در کنار این انبار بود که دود به داخل ساختمان ها نفوذ کرده و وضعیت ناایمنی را ایجاد کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی همزمان با خاموش کردن آتش انبار، مشغول تخلیه ساکنان دو ساختمان مذکور شدند که ۳۰ نفر را بدون آسیب دیدگی خارج کردند.

وی با بیان اینکه بخشی از سقف های انباری به دلیل شدت شعله های آتش تخریب شده بود، افزود: نیروهای آتش نشانی آتش را خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کردند.

ملکی در پایان گفت: حادثه در ساعت۰۸:۰۵ پایان یافت و خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت، اما خسارات مالی بسیاری را به جای گذاشت.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين