امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک شخصیت‌های فرهنگی کشور به مناسبت روز خبرنگار

شخصیت‌ها و مسئولین فرهنگی متعددی با ارسال یک پیام روز خبرنگار را به فعالین این عرصه تبریک گفته اند.

به گزارش بابل نوین، شخصیت‌ها و مسئولین فرهنگی متعددی با ارسال یک پیام روز خبرنگار را به فعالین این عرصه تبریک گفته اند.

گزیده‌ای ایز این پیام‌ها به شرح زیر است:

فرهیخته گرانقدر

با سلام و احترام

قسم به قلم دستانت و اندیشه‌ای که هدایت گر آن است؛ و قلم تن‌ها بهانه‌ای است برای اندیشیدن، گشایش رازهای سر به مهر و تمثیلی برای آزادی و آزاد اندیشی؛ و امروز روزی است برای تو، تویی که تن‌ها صدای ماندگارتاریخ خواهی ماند.

روز خبرنگار بر شما فرخنده و مبارک

سربلند باشید

مهدی توکلی زاده
مدیر روابط عمومی معاونت سیما

دبیر جشنواره بین المللی فیلم مسیر عشق (اربعین)

بارزترین شاخصه خبرنگاران رزمیدن در مسیر عشق و آگاهی است

سیداحمد میرعلایی دبیرنخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس مسیر عشق (اربعین) همزمان با روز خبرنگار طی پیامی این روز خجسته را به جامعه رسانه‌ای کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی مسیر عشق؛ میرعلایی طی پیامی نوشت:

«خبرنگاری بیش از آن که شغل باشد کنکاش دل است. هیچ حرفه‌ای به میزان خبرنگاری آغشته به هوشمندی، جسارت و آگاهی نیست و این قشر از جان، روح و قلب خویش برای اعتلای فرهنگ و هنر این مرز و بوم مایه می‌گذارند.

خبرنگاران معدود اقشاری هستند که به میزان تاثیرگذاری و نقش آفرینی شان هیچگاه پاس داشته نمی‌شوند. خبرنگاری پیمایش «مسیر عشق و تهور» است. به بهانه این روز، به جامعه رسانه‌ای و رسانه‌های سینمایی تبریک می‌گوییم و از آن جایی که مهم‌ترین شاخصه شان رزمیدن در مسیر عشق و آگاهی است امیدواریم ما را در «مسیر عشق» – و این جشنواره و همایش عاشقانه یاری کنند.»

شایان ذکر است نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس «مسیر عشق» با محوریت راهپیمایی اربعین حسینی در عراق و ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در ایران از یکم تا پنجم آبان برای نخستین بار به صورت همزمان در شهرهای مقدس مشهد و کربلا برگزار می‌شود.

پیام تبریک حسن فتحی به مناسبت روز خبرنگار

کارگردان سریال شهرزاد به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرزاد، متن پیام تبریک حسن فتحی بدین شرح است: خبرنگاران پرومته‌های شجاع و حقیقت طلب زمانه ما هستند؛ آن‌ها آتش مقدس آگاهی را برغم همه مخاطرات، به میان مردم میبرند و از طریق گسترش جریان آزاد اخبار و اطلاعات ‘، امکان توسعه بیشتر فرهنگ بشری را فراهم میسازند.

روز خبرنگار مبارک و خجسته باد.

پیام تبریک ابراهیم داروغه زاده به مناسبت روز خبرنگار

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام ابراهیم داروغه زاده بدین شرح است:

«ن والقلم و ما یسطرون»

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم: ۱)

دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت جز با حق‌جویی و صداقت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود و اصحاب قلم به گواه تاریخ در این مهم همواره پیشرو و پیش قدم بوده و هستند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد درگذشتگان عرصه خبر، روز خبرنگار را به خبرنگاران و اهالی رسانه حوزه فرهنگ و هنر تبریک گفته و از خدای منان برای این قشر فرهیخته آرزوی توفیق الهی دارم.

پیام تبریک مدیر شبکه مستند به مناسبت روز خبرنگار

مدیر شبکه مستند سیما در پیامی ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، در متن پیام سیدسلیم غفوری آمده است:

جان نباشد جز خبر در آزمون
هر که را افزون خبر جانش فزون

در روزگاری که بیش از همیشه با بروز تحولات بسیار در عرصه تکنولوژی و فضای مجازی، تشخیص سره از ناسره دشوار شده، تلاش خبرنگاران در نشان دادن مسیر درست، تلاش مضاعفی را می طلبد.

اکنون اهمیت این حرفه، بیش از هر زمان دیگری عیان شده و شما خبرنگاران راستین، نقش پررنگی را در بهبود شرایط و ایجاد سلامت روانی جامعه ایفا می کنید.

در سالروز شهادت محمود صارمی که جان خود را در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی گذاشت، این روز را به تلاشگران این عرصه که همواره سرعت، دقت و صحت را سرلوحه کارشان قرار می دهند، تبریک می گویم./ص

خبرگزاری دانشجو
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين