امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرداخت وام ضروری به همه بازنشستگان متقاضی

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری 3 میلیون تومانی به همه 250 هزار نفر از بازنشستگان کشوری متقاضی خبر داد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی، اظهار داشت: با پرداخت دهمین مرحله از مراحل وام ضروری ۳ میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری، تمام ۲۵۰ هزار نفر متقاضی، این تسهیلات را دریافت کردند.
رشیدی با بیان اینکه بیش از ۴۱۰ هزار نفر از بازنشستگان کشوری، متقاضی وام ضروری سال ۹۵ بودند، گفت: با توجه به اعتبار این وام که ۷۵۰ میلیارد تومان از سوی بانک صادرات ایران تعیین شده بود، ۲۵۰ هزار نفر به صورت قرعه کشی و با در نظر گرفتن اولویت بازنشستگانی که از این تسهیلات استفاد نکرده بودند، مشخص و در ۱۰ مرحله تمام این عزیزان موفق به دریافت وام شدند.
وی قرض الحسنه بودن این تسهیلات و محدودیت های اعتباری بانک را دلیل مرحله بندی شدن پرداخت وام عنوان کرد و افزود: پرداخت این تسهیلات از دی ماه سال گذشته آغاز شد و مرداد ماه امسال با همکاری بانک عامل، پرداخت وام به تمامی ۲۵۰هزار نفر بازنشسته کشوری متقاضی، به پایان رسید.
رشیدی اظهار کرد: قرار است، با همکاری بانک صادرات ایران، ارائه تسهیلات وام قرض الحسنه به بازنشستگان کشوری برای سال ۹۶ نیز با اعتبار ۱۲۰۰ میلیارد تومان، به ارزش ۴ میلیون تومان، به ۳۰۰ هزار متقاضی پرداخت شود. /ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين