امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۰:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصدومیت خطرناک در استقلال؛ بازگشت قاتل منصوریان؟

دیدار دوباره تراکتوری‌ها با یعقوب کریمی، اتفاق ویژه بازی فردای استقلال و تراکتورسازی خواهد بود.

به گزارش بابل نوین، فصل پیش و دو هفته مانده به پایان نیم فصل اول، استقلال منصوریان و تراکتورسازی قلعه‌نویی روبروی هم قرار گرفتند. بازی حیثیتی که استقلالی‌ها گل اول را زدند اما دو گل حاتمی، نتیجه نهایی را به تراکتورسازی و قلعه‌نویی داد. یعقوب کریمی، چهره ویژه آن مسابقه بود. کریمی در گل اول، هیچ مزاحمتی برای حاتمی ایجاد نکرد و روی گل دوم، به تنهایی باعث شد سه مهاجم حریف در آفساید قرار نگیرند و به راحتی دروازه رحمتی را باز کنند.

پس از آن دیدار، کریمی به نیمکت و سکوها تبعید شد. او فقط سه مسابقه در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت و بقیه بازی‌ها نیمکت نشین بود. این فصل هم او دو هفته اول، جایی در ترکیب منصوریان نداشت اما مصدومیت زکی‌پور، دوباره می‌تواند کریمی را به ترکیب اصلی استقلال بفرستد. آن‌ هم در مقابل همان حریفی که فصل پیش، او و استقلال را وارد بحران کرد.

اشتباهات فصل پیش یعقوب کریمی مقابل تراکتورسازی، منصوریان را در آستانه اخراج قرار داد و اگر نمایش خوب استقلال مقابل سپاهان نبود، عمر سرمربی آبی‌ها به نیم فصل دوم نمی‌رسید. حالا منصوریان یک بار دیگر در بحران، روبروی تراکتورسازی قرار می‌گیرد و این بار باید امیدوار باشد این بازی برای خودش و کریمی، کاملا متفاوت با فصل پیش جلو برود./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين