امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۰:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعتماد دوباره به علیپور؛ پاداش هماهنگی

اعتماد دوباره برانکو به علیپور، شاید آخرین فرصت این بازیکن برای اثباتش در ترکیب فیکس باشد.

به گزارش بابل نوین، علی علیپور یک بار دیگر فرصت حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس را پیدا کرده است. علیپور که در این فصل هم مانند دو فصل قبل، نخستین گل فصل پرسپولیس را به ثمر رسانده، از روزهای منتهی به پایان لیگ شانزدهم اوج گرفته بود. مهاجم بیست‌ویک ساله پرسپولیس، با حضور در تمرینات بدنسازی، شروع خوبی هم در این تیم داشت. علیپور در بازی سوپرجام مقابل نفت تهران، مزد تلاشش در پیش‌فصل را گرفت و گل اول پرسپولیس را زد.

روزهای خوب علیپور در شروع لیگ هم ادامه پیدا کرد. منشای مصدوم روی نیمکت نشست تا طارمی ناآماده زوج علیپور را تشکیل بدهد. علی در نخستین بازی مقابل فولاد هم در موج حمله پرسپولیس که منجر به گل شد تاثیرگذار بود. علی‌پور نمایش به نسبت بهتری از رقیبانش داشت. ولی یک بی‌احتیاطی و عدم تمرکز، منجر به اخراجش از بازی شد. علی‌پور به خوبی می‌دانست که حتی یک جلسه محرومیت هم می‌تواند او را تا آخر فصل به نیمکت تیم تبعید کند. منشا در بازی مقابل تراکتورسازی چشمه‌هایی از بهبودی‌اش را نشان داد و حتی گل هم زد. فقط علیرضا بیرانوند در نمرات آنالیزورهای نود، نمره‌ای بهتر از منشا گرفته بود.

ولی برانکو امروز هم هماهنگی در خط حمله را به زوج دو ستاره یعنی طارمی و منشا ترجیح داده است. در بازی امشب مقابل نفت تهران، یک بار دیگر زوج طارمی و علی‌پور، خط حمله پرسپولیس را تشکیل می‌دهند. با این تفاوت که منشا آماده روی نیمکت است. تا در صورت لغزش علی‌پور، جایش را در ترکیب بگیرد و شاید هم دیگر پس ندهد. علی علی‌پور مجبور است که این بار جواب بهتری به اعتماد برانکو بدهد./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين