امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر حوزه‌ علمیه سیستان و بلوچستان:

وزارت ارشاد در سطح کلان روندی متعارض با اندیشه‌های نوین اسلامی داشته است

حجت الاسلام باقری گفت: موضع‌گیری وزارت فرهنگ و ارشاد در سطح کلان از رویکرد ابتکاری و خلاق برخوردار نبوده و روندی متعارض با مبانی و ارزش‌های اسلامی داشته است.

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام محمد باقری، مدیر حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان گفت: سینما و هنر دو عنصر مؤثر بر رشد اجتماعی در ارتباط با فرهنگ عمومی و اسلامی هستند.

وی افزود: متأسفانه پس از گذشت چندین دهه چیزی که امروزه با آن مواجه هستیم مغایر با فرهنگ اسلامی است؛ در نتیجه اقدامات وزارت ارشاد در عرصه سینما موفق نبوده است.

حجت الاسلام باقری با اشاره به تفکرات اصلاحی ناپایدار دولت‌ها که موجب ایجاد اختلال در رسالت این نهاد می‌شود اظهار داشت: باید برنامه‌های ارشاد و نهادهای فرهنگی دیگر از یک ثبات و استمرار مناسب برخوردار باشد و در جهت نشر و تبلیغ دین مبین اسلام تلاش کنند.

وی ادامه داد: مسؤولان اجرایی این نهادها نباید اجازه دهند که این آمدوشدها و جابجایی دولت‌ها به سیاست آنها خللی وارد کند.

مدیر حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان با تأکید بر اینکه وزارت ارشاد روندی متعارض با اندیشه‌های نوین اسلامی در سطح کلان داشته است خاطرنشان کرد: موضع‌گیری این نهاد در بخش خرد و جزئی موفقیت آمیز بوده اما در سطح کلان از رویکرد ابتکاری و خلاق برخوردار نبوده و روندی متعارض با مبانی و ارزش‌های اسلامی داشته است./م

منبع: رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين