امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۹:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
نژاد بهرام:

رویکرد مشارکتی در مدیریت،نکته کلیدی در دیدگاه نجفی است

به گزارش بابل نوین،زهرا نژاد بهرام منتخب شورای پنجم شهر تهران در گفتگو اظهار کرد:برنامه‌های نامزدهای تصدی شهرداری تهران بیشتر در حد کلیات بود و ما هم همین انتظار را داشتیم چرا که ظرف مدت ده روز نمی توان جزئیات اطلاعات شهر را جمع آوری کرد، آن هم شهری که ۱۲ سال مدیریتی از جنس متفاوت داشته است.

وی افزود: آنچه که در این جلسات از طرف کاندیداها مطرح شد رویکرد مدیریتی آنها دراداره شهر بود و برای ما نیز در اولویت قرار داشت.

نژاد بهرام ادامه داد: از جمله نکات مثبت نامزدها را می توان به روحیه مشارکتی و کار تیمی ، تلاش در جهت تعامل و صرف وقت برای تدوین برنامه ها اشاره کرد.

وی تصریح کرد : این نحوه انتخاب شهردار، دست نمایندگان منتخب مردم را برای انتخاب شخصی لایق جهت اداره ی شهر تهران باز گذاشته است.

منتخب شورای پنجم شهر تهران گفت: حتما نقاط ضعف و قوتی در برنامه ها وجود داشته اما آنچه که اهمیت دارد استفاده از همه ظرفیت ها توسط نامزد منتخب است.

وی گفت: نکته کلیدی در دیدگاه نجفی که نظر ما را جلب کرده است رویکرد مشارکتی و استفاده از حداکثر ظرفیت ها در مدیریت شهری است.

نژاد بهرام تاکید کرد: به نظر بنده شهرداری نباید سیاست زده شود اما کسی باید تصدی آن را به عهده گیرد که در سیاست و حتی روابط بین الملل تسلط و تجربه داشته باشد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين