امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر بیمارستان روحانی بابل:

“همراه سرا” در بیمارستان روحانی بابل احداث می شود

مدیر بیمارستان روحانی بابل گفت: "همراه سرا" در بیمارستان روحانی بابل احداث می شود.

به گزارش بابل نوین، محسن قائمی در نشست خبری و مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان بابل اظهار کرد: بیمارستان روحانی دارای ۵۱۱ تخت بیمارستانی است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان روحانی بابل با ۱۳ بخش بستری و ۶ هزار مترمربع زیربنا رتبه بزرگترین بیمارستان شمال کشور را به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: این بیمارستان با سه سالن کنفرانس پیشرفته در حدود ۹ سال به بیماران استان مازندران خدمات دهی می کند و اکنون ضریب اشغال تخت icu در این بیمارستان بیش از ۹۶درصد است.

مدیر بیمارستان روحانی بابل در آماری تفکیکی در رابطه با این بیمارستان در طول تیرماه سال ۹۵ تا تیرماه سال ۹۶ گفت: ۳۱۲ هزار نفر در طول یک سال به این بیمارستان مراجعه کردند.

قائمی با اشاره به اینکه ۲۰ درصد مراجعه بیماران خارج از بابل است، افزود: سه هزار و ۸۳۸ بیمار به صورت اورژانسی در طول این یک سال به بیمارستان مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه حدود هزار فوتی در طول یکسال به دلایل مختلف در این بیمارستان صورت گرفت، افزود: ۱۹ هزار و ۸۸۲ فیزیوتراپی، ۳ هزار و ۸۸۰ آندوسکوپی، دو هزار و ۷۰۰ مادر برای زایمان طبیعی و سزارین، ۴ هزار و ۴۷۰ آنژیوگرافی، هزار و ۱۰ مورد آنژیوپلاستی، ۸۸۰ مورد جراحی قلب باز در طول این یکسال خدمات دهی شد.

قائمی با بیان اینکه به دنبال ساخت همراه سرا برای همراهان بیماران هستیم، افزود: ساخت این همراه سرا نیازمند ورود خیران است./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين