امروز : دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سخنگوی اورژانس بابل:

واژگونی پراید در بابل و یک مصدوم/تصاویر

با انحراف و واژگونی خودرو پراید در جاده جدید بابل به آمل راننده خودرو مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش بابل نوین، در پی تماس با مرکز اورژانس بابل و  اعلام خبر انحراف و واژگونی خودروی پراید در جاده جدید بابل به آمل روبروی بریدگی احمد چاله‌پی گزارش شد تکنسین‌های پایگاه اورژانس بابل به دیل حضور مامورین پایگاه امین‌آباد در همان لحظه در جای دیگر با صرف ۱۰دقیقه خود را به محل حادثه رساندند.

شاهدان عینی اذعان می کنند که راننده خودروی پراید که مرد ۴۶ ساله بود به علت سرعت زیاد و خواب آلودگی از مسیر خود منحرف و خودرو واژگون شد.

راننده خودرو از ناحیه سر، صورت و قفسه سینه دچار آسیب دیدگی  شد که با اقدامات اولیه پزشکی تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پبیمار به حالت تثبیت اولیه رسیده و به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل می‌شود و خطر جانی در پی نداشت.

گفتنی است خواب‌آلودگی راننده اثرات فراوانی بر عملکردی ذهنی و جسمی وی دارد به گونه‌ای که به اعتقاد کارشناسان خواب‌آلودگی سبب کاهش تمرکز راننده، کندی عکس‌العمل‌ها ،سنگین شدن پلک‌ها، احساس بی‌قراری، زود رنجی و تند مزاجی، انحراف از مسیر، عبور بی‌توجه از علائم راهنمایی و رانندگی، مشکل در حفظ خودرو بین خطوط جاده، شتاب و ترمزگیری غیر معمول و چرت زدن‌های کوتاه خواهد شد که رانندگان باید استراحت کافی هر دو ساعت یک بار را در دستور کار خود قرار دهند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين