امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رییس دانشگاه آزاد بابل:

بازنگری رویه‌ها و تغییر باورها در دانشگاه آزاد گامی مهم برای برطرف کردن دغدغه‌های رهبری است

رییس دانشگاه آزاد بابل گفت: بازنگری در رویه‌ها و تغییر باورها در دانشگاه آزاد گامی مهم در جهت دست‌یابی به دانشگاهی بر اساس منشور تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری و برطرف کردن دغدغه‌های ایشان در این حوزه است.

به گزارش بابل نوین، دکتر همایون موتمنی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل امروز در دیدار با اعضای ستاد نمازجمعه این شهر اظهار کرد: نگاه رییس هیات امنا و ریاست این دانشگاه در دوره جدید دست‌یابی به دانشگاهی ایده‌آل و در تراز انقلاب اسلامی است و برای آن برنامه‌ای ۱۰ساله معین شد.

وی افزود: توفیقات دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علمی در کنار حوزه‌های فرهنگی نیز باید متناسب‌سازی گردد تا از همه ظرفیت‌ها، نظرات فرهیختگان و فعالان این حوزه بهره‌گیری شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل ادامه داد: ایجاد جاذبه‌های فرهنگی سرعت‌بخش دست‌یابی به نقطه آرمانی در حوزه فرهنگ دینی در این دانشگاه خواهد بود.

این مقام مسئول در حوزه آموزشی تصریح کرد: با شناخت نسبی از ظرفیت فرهنگی نمازجمعه امیدوارم که از پتانسیل، ظرفیت علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برای همکاری با نهاد مهم ستاد نمازجمعه استفاده شود.

دکتر موتمنی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و ارتقای سطح ارتباطات افراد تاکید کرد: بازنگری در رویه‌ها و تغییر باورها در دانشگاه آزاد گامی مهم در جهت دست‌یابی به دانشگاهی بر اساس منشور تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری و برطرف کردن دغدغه‌های ایشان در این حوزه است و این مهم از سوی ریاست این دانشگاه در کشور مورد پیگیری جدی قرار گرفت.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به لحاظ ظرفیت ویژه خود می‌تواند نقش‌آفرین در حل بسیاری از مشکلات و کاستی‌ها به ویژه در شهرستان بابل باشد و امیدواریم سطح ارتباطات این دانشگاه با بیرون منجر به توفیقات در این زمینه گردد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بابل در پایان گفت: ظرفیت بسیج اساتید، دانشجویی و کارکنان مورد توجه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی بابل است و امیدواریم اردوهای فرهنگی در بخش اساتید و کارکنان زمینه موثری را برای ارتقای سطح فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم کند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين