امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان
سخنگوی اورژانس بابل:

قطع مچ دست جوان بابلی/ اقدام به خودکشی مرد ۳۷ ساله

سخنگوی اورژانس بابل خبر از یک خودکشی و یک مورد قطع مچ دست کارگر شالیکوبی در شبانه روز گذشته داد.

به گزارش بابل نوین، مهدی غلام‌نیاروشن سخنگوی اورژانس ۱۱۵ بابل در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: طی تماس افرادی در کارخانه شالیکوبی با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ بابل مبنی بر بریدگی مچ دست کارگر شالیکوبی در جاده شهید صالحی سه راه زعفرانکلا گتاب در ساعت ۲۰:۴۳ دقیقه شب گذشته تکنسین‌های پایگاه گتاب به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه متاسفانه کارگر کارخانه شالیکوبی به علت بی احتیاطی و عدم رعایت موازین ایمنی کار متاسفانه دچار قطع از ناحیه مچ دست می‌شود که پس از اقدامات اولیه پزشکی  مصدوم را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ بابل ادامه داد: صبح امروز چهارشنبه ۲۵ مردادماه راس ساعت ۰۹:۰۹ دقیقه خبر خودکشی مرد ۳۷ ساله بابلی در مغازه‌ای واقع در کمربندی‌غربی، امیرکبیر غربی گزارش شد.

غلام‌نیا روشن تصریح کرد: پس از دریافت این گزارش مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ بابل تکنسین‌های پایگاه امیرکلا را به محل حادثه اعزام کرد که در مدت زمان پنج دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.

وی در پایان گفت: در این حادثه مرد ۳۷ ساله با قرص برنج اقدام به خودکشی کرد‌ه بود که تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ بلافاصله پس از اقدامات درمانی بیمار را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين