امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نجات ۷۰ مسافر در دریای مازندران

به گزارش بابل نوین، روابط عمومی هیات نجات غریق وغواصی مازندران اعلام کرد: روز  پنجشنبه  ۱۹ مردادماه ۹۶ هشتادو چهارمین روز کاری منجیان سواحل استان با نجات ۷۰ نفر مسافر به پایان رسید.

 

یک روز گذشته در سواحل بابلسر ۲۱ نفر، چالوس ۱۹ نفر، محمودآباد ۱۳ نفر، سرخ رود ۸ نفر، نور ۴ نفر، ساری ۳ نفر ، نشتارود یک نفر و عباس آباد یک نفر از غرق شدن نجات یافتند.

 

براساس این گزارش این مسافران  به علت  توجه  نکردن به هشدارهای مسئولان ومنجیان طرح سواحل مازندران  و شنا در مناطق ممنوعه غرق شدند.

نجات ۷۰ مسافر در دریای مازندران

افزایش تعداد غریق در مازندران

 

کریمیان رئیس هیئت نجات غریق و غواصی مازندران با بیان اینکه با بیان اینکه ۳۹ نفر از آغاز طرح دریا سوم خرداد ماه امسال تا ۲۴ مردادماه در آب‌های ساحلی مازندران غرق شدند، که ۱۵ تن مازندرانی هستند، گفت: روز چهارشنبه ۲۵ مرداد نیز  سه عضو یک خانواده کرجی در آب‌های ساحلی مزگاه نوشهر غرق شدند.

 

وی افزود: بیشتر غرق شدگان در بخش‌های خصوصی و خارج از طرح دریا جان باختند.

 

رئیس هیئت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: شنا در خارج از طرح‌های دریا بدون در نظر گرفتن عمق و وسعت آن، آشنایی نداشتن با فن شنا، آگاهی نداشتن از تفاوت شنا از دریا و استخر از دلایل بروز حادثه برای گردشگران است.

 

کریمیان افزود: ۹۴ طرح دریا با حضور ۵۰۲ نجات غریق در سواحل مازندران اجرا شده است که در مجموع ۹۲۰ نجات غریق در محل‌های مجاز برای شنا در سواحل حضور دارند.

 

۳۷۵ نقطه حادثه خیز در سواحل مازندران تا کنون شناسایی شده است.

نجات ۷۰ مسافر در دریای مازندران

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين