امروز : جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کنگو یکی از گزینه‌های کی‌روش برای بازی دوستانه

تیم ملی کنگو یکی از گزینه‌های سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای انجام بازی دوستانه است.

به گزارش بابل نوین، کارلوس کی‌روش در ادامه برنامه آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازی‌های دوستانه‌ای را برای شاگردانش در نظر گرفته است. از جمله این بازی‌های دیدار روز ۱۰ اکتبر (۱۸ مهر) مقابل میزبان جام جهانی است که اردوی تیم ملی برای این بازی از ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) آغاز می‌شود.

سرمربی تیم ملی در شرایطی در اولین اردوی جدی این تیم اردویی دو هفته‌ای در نظر گرفته که تنها یک بازی دوستانه برای این اردو هماهنگ شده، اما برای انجام یک بازی دوستانه دیگر نیز تلاش‌هایی صورت گرفته است. ۵ اکتبر (۱۳ مهر) نیز روز فیفا است و تیم ملی فرصت برگزاری یک بازی دوستانه در این تاریخ را دارد.

فدراسیون فوتبال تلاش‌هایی برای هماهنگی بازی دوستانه با تیم ملی کنگو انجام داده که در صورت نهایی شدن امکان دارد ملی‌پوشان پیش از مصاف دوستانه با روسیه با این تیم آفریقایی روبه‌رو شوند. کنگو که در گروه A انتخابی جام جهانی و در مصاف با تونس، گینه و لیبی صدرنشین است، شرایط بسیار خوبی در چند سال اخیر پیدا کرده و در حال حاضر در رتبه ۲۸ دنیا (۴ پله پایین‌تر از ایران) قرار دارد.

این تیم آفریقایی یکی از گزینه‌های کارلوس کی‌روش برای انجام بازی دوستانه است که حتی اگر این بازی برای تاریخ ۱۳ مهرماه نهایی نشود، احتمال برگزاری بازی در ۹ نوامبر (۱۸ آبان) و ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) وجود دارد./م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين