امروز : پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرداخت خدمات ازدواج به ۳۰۰ نفر از مددجویان مازندرانی

به مناسبت هفته دولت کمک هزینه ازدواج به ۳۰۰ زوج جوان مدد جوی کمیته امداد مازندران پرداخت شد.

به گزارش بابل نوین، ناصر اسکندری قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با بیان اینکه کمک هزینه خدمات ازدواج به ۳۰۰ نفر از مددجویان مازندران به ارزش ۸ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال به مناسبت هفته دولت، پرداخت شد، گفت: فراهم شدن بستر ازدواج برای فرزندان مددجویان و کمک به آن‌ ها برای آغاز زندگی مشترک از اهداف ارائه تسهیلات ازدواج به جوانان است.

وی افزود: ۷۶ طرح اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان در هفته دولت واگذار شد و برای اجرای این طرح‌ ها ۱۳ میلیارد و ۵۷۷ میلیون ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه طرح‌ های اشتغال برای مددجویان مازندران در ۱۵ شهرستان اجرا می‌ شود، گفت: بیشترین طرح‌ ها به ترتیب در شهرستان‌ های بابل، قائمشهر و ساری افتتاح می‌ شود.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با بیان اینکه در هفته دولت ۳۴ واحد مسکن مددجویی در مازندران تحویل داده می‌ شود، افزود: این واحد‌های مسکونی با هزینه‌ ای به ارزش ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال با کمک کمیته امداد ساخته شده است.

اسکندری گفت: بیشترین مسکن در شهرستان ساری  و نوشهر هر کدام ۶ واحد و در شهرستان  بابل نیز ۴  واحد مسکن مدد جویان در هفته دولت تحویل داده می‌شود.

وی افزود: ۱۱۸ هزارو ۷۳۵ نفر مازندرانی زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين