امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین جزئیات چهارمین آزمون استخدامی سال ۹۶

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۶، روز جمعه سوم شهریور ماه ۹۶ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور و ۱۱۸ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

به گزارش بابل نوین، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درمورد آخرین جزئیات آزمون استخدامی بیان داشت: چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۶، در صبح و بعدازظهر جمعه سوم شهریور ماه ۹۶ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور و ۱۱۸ حوزه امتحانی جمعا برای تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ نفر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ نفر ۲۲۲ هزار و ۷۳۶ نفر زن و ۱۷۹ هزار و ۶۹۴ نفر مرد هستند. براساس برنامه زمانی اعلام شده در آزمون نوبت صبح تعداد ۲۲۴ هزار و ۲۱۴ داوطلب شامل داوطلبان گروه‌های ۱،۲،۳و ۴ و در آزمون نوبت بعدازظهر ۱۷۸ هزار و ۲۱۶ داوطلب شامل گروه‌های ۵ و ۶ شرکت می‌کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: از تعداد ۴۰۲ هزار و ۴۳۰ هزار داوطلب ثبت‌نام کننده تعداد ۱۸ هزار و ۷۱۵ نفر در گروه یک، تعداد ۱۶۸۸ نفر در گروه دو، تعداد ۱۹۲ هزار و ۴۰۸ نفر در گروه سه، تعداد ۱۱ هزار و ۴۰۳ نفر در گروه ۴، تعداد ۲ هزار و ۶۶۷ نفر در گروه پنج و تعداد ۱۷۵ هزار و و ۵۴۹ نفر در گروه شش ثبت‌نام کردند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته و لذا کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون ضرورت داشته از دیروز سه‌شنبه تا حداکثر تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه دوم شهریور ماه ۹۶ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات ثبت‌نام ضمن مشاهده کارت شرکت در آزمون از آن و برگ راهنمای مربوط پرینت تهیه کنند.

توکلی افزود: ظرفیت پذیرش این آزمون جمعاً ۱۱ هزار و ۱۲۶ نفر است و تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۱۵۷ هزار و ۱۵۲ نفر نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کرده‌اند./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين