امروز : دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
بهادر مولایی:

مسؤولان وزنه‌برادی مازندران هیچ کاری برایم نکردند/ بهتر است فعلا در اردوی تیم ملی حاضر نشوم

وزنه‌بردار دسته فوق سنگین ایران گفت: بهتر است فعلا در اردو نباشم و به تمرینات انفرادی‌ام ادامه بدهم.

به گزارش بابل نوین به گزارش بلاغ، بهادر مولایی طی گفت‌‌وگویی در خصوص آخرین وضعیت خود اظهار کرد: بعد از حادثه‌ای که سال گذشته برایم اتفاق افتاد شرایطم بهتر شده و مشکل خاصی ندارم. در حرکت یک‌ضرب ۶۰ کیلو و در دوضرب ۱۶۰ کیلو را مهار می‌کنم، امیدوارم در وزنه‌های سنگین‌تر مشکلی برایم پیش نیاید. در حال حاضر در کنار پدرم تمریناتم را انجام می‌دهم. در تلاش هستم به بازی‌های جاکارتا برسم یعنی باید به این مسابقات برسم و  اما و اگر هم نداریم، چون حدود یک سال است که از مسابقه دور بودم و دلم برای وزنه‌برداری تنگ شده است.

وی با اشاره به حضورش در سالن مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری، افزود: وقتی مسابقات دسته فوق سنگین را دیدم بغضم کردم، خیلی دلتنگ مسابقه هستم. شکل سالن خیلی تغییر کرده و حتی در سطح سالن‌های اروپایی و جهانی شده، ولی از نظر تماشاگر سالن مرده‌ای برای وزنه‌برداران است. سالن مسابقه باید شلوغ باشد و وزنه‌برداران مورد تشویق قرار بگیرند مخصوصا زمان بالای سر بردن وزنه‌های سنگین، اما در کل خوب بود و سطح مسابقات بالا است.

وزنه‌بردار دسته فوق سنگین ایران در پاسخ به این سوال که از چه زمانی کنار ملی‌پوشان تمرین خواهد کرد، گفت: علی مرادی که لطف کرد و گفت هر وقت تمرین را شروع کردی به اردو بیا یعنی همین الان هم می‌توانم در کنار ملی پوشان حاضر شوم، اما بهتر است فعلا در اردو نباشم و فکرم بیشتر تمرینات انفرادی‌ام است، چون اردو شرایط خاصی دارد و بچه‌ها رکورد‌های بالایی دارند بنابراین از نظر روحیه ضعیف می‌شوم به همین خاطر سعی می‌کنم به ۸۰ درصد آمادگی برسم و بعد در اردو شرکت کنم.

مولایی در پایان با گلایه از عدم حمایت مسؤولان استان مازندران، خاطرنشان کرد: هیئت وزنه‌برداری استان هیچ کاری نکرده و حتی تماسی هم نگرفته که از شرایطمان آگاه شود. مسؤولان هیئت واقعا ضعیف کار می‌کنند و من همیشه از این موضوع گلایه داشتم، ولی درشهرستان بابلسر حسین‌زاده رئیس هیئت وزنه‌برداری این شهر حمایت می‌کند و باید تشکر کنم./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين