امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عالمی:آبی‌پوشان ضعیف بودند/ شعار علیه مربیان تکراری شده است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: متأسفانه استقلال عملکرد ضعیفی در هفته‌های اول لیگ داشته و این تعطیلات می‌تواند کمک مؤثری به آنها داشته باشد.

به گزارش بابل نوین، ایمان عالمی گفت: فکر می‌کنم داستان شعارهای هواداران تکراری شده است، اگرچه باید به آنها حق داد که تیم نتیجه نمی‌گیرد اما آنها باید صبور باشند و اجازه دهند تا تیم به شرایط آرمانی بازگردد. سال گذشته هم چنین اتفاقی برای استقلال افتاد ولی دیدیم این تیم رفته‌رفته به روزهای خوبش رسید و حتی توانست در پایان لیگ به نایب قهرمانی دست پیدا کند.

وی تأکید کرد: درست است که استقلال ضعیف بازی می‌کند، اما نباید به سادگی از این موضوع بگذریم که موقعیت‌های خوبی را هم از دست بدهیم؛ خصوصاً مقابل پدیده که بدشانسی هم گریبانگیر استقلال شده بود و توپ‌هایشان به گل تبدیل نمی‌شد.

عالمی در خصوص تغییرات زیاد در ترکیب اصلی گفت: تغییرات خوب است اما نه خیلی زیاد و این مسئله به آبی‌پوشان ضرر زده است. وقتی بازیکنی مصدوم یا محروم می‌شود، طبیعی است که سرمربی باید نفرات جدید را جایگزین کند، اما تغییر یک بازیکن که خوب هم بازی می‌کرده، منطقی به نظر نمی‌رسد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: معتقدم بعد از تعطیلات، منصوریان تمام بازیکنانش را در اختیار دارد و می‌تواند یک تیم خوب را روانه میدان کند. فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی و پادوانی بازیکنانی هستند که می‌توانند به منصوریان کمک کرده و تیم را به شرایط آرمانی برسانند.

وی در خصوص پرتاب سنگ و بطری به سمت سرمربی استقلال گفت: هوادار اصیل این کار را انجام نمی‌دهد، منصوریان بازیکن، کاپیتان، بازیکن و مربی استقلال بوده و در شأن هواداران نیست که چنین رفتاری با او انجام دهند؛ حتی اگر نتیجه هم نگرفته باشد. انتظار من از هواداران این است که در این وضعیت بحرانی شرایط استقلال را درک کرده و به جای پرتاب سنگ و بطری، از تیمشان حمایت کنند.

عالمی در پاسخ به این سؤال که آیا برکناری منصوریان به صلاح استقلال است یا خیر؟ تصریح کرد: در این شرایط باید به منصوریان فرصتی دوباره داده شود، ۲۰ روز زمان کمی نیست، فکر می‌کنم هم خود علیرضا و هم بازیکنان شرایط را درک کردند و می‌دانند که اگر باز هم بخواهند با این روش ادامه بدهند، روزهای خوبی در انتظارشان نخواهد بود؛ بنابراین یک وحدت و همدلی می‌تواند ضامن موفقیت استقلال در دیدارهای آتی باشد.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران می‌خواهم باز هم از تیمشان حمایت کنند، چون بازیکنان هم متوجه شده‌اند که عملکرد خوبی نداشتند و حمایت هواداران می‌تواند تأثیر بسزایی در موفقیت آینده استقلال داشته زیرا امید بازیکنان به همین هواداران است که به ورزشگاه می‌آیند./م

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين