امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

علیخانی: دعوت نشدن برخی‌ها سوال‌برانگیز است

به گزارش بابل نوین، شبنم علیخانی  در واکنش به لیست جدید تیم ملی والیبال بانوان، گفت: شبنم علیخانی به هر دلیلی ، آسیب‌دیدگی، مشکل روحی، مشکل جسمانی یا هر چیز دیگری از تیم ملی خط خورد و به مسابقات فیلیپین نرفت. این درست است و من اصلا دلم نمی‌خواهد درباره آن صحبت کنم ، هرچند گفتنی درباره آن زیاد است!

وی ادامه داد: حرف من این است که درست است یک تورنمنت را بنا به صلاحدید کادر فنی در تیم ملی نبودم اما در حال حاضر و در شرایطی که نزدیک به سه هفته استراحت کرده‌ام و آسیب‌دیدگی‌ هم اگر داشتم رفع شده است، مشکل روحی هم به گفته برخی ها ندارم، چرا نباید برای مسابقات پیش رو به تیم ملی دعوت شوم؟

علیخانی خاطرنشان کرد: اگر مشکل سن و سال من است ، باید بگویم که من و نگار کیانی هر دو بازیکنانی هستیم که با برخی نفرات دعوت شه هم‌سن و سالیم. پس به دلیل سن بالا نبوده که دعوت نشده‌ایم. نمی خواهم به گذشته برگردم اما اگر صحبت جوانگرایی است چرا باید بازیکنان هم سن ما در اردو باشند اما ما نباشیم؟

پاسور جوان تیم ملی والیبال ایران گفت: این برای تک تک بازیکنانی که دعوت نشده اند سوال‌برانگیز است. اگر بحث بی انگیزگی و خستگی است سه بازیکنی که در حال حاضر دعوت شده‌اند، تمام این سال‌ها هم‌پای ما در مسابقات برون‌مرزی و لیگ حضور داشتند.

وی افزود: البته بحث من این نیست که چرا آن سه بازیکن دعوت شده‌اند. بلکه سوال اصلی من این است که دلیل دعوت نشدن ما چیست؟ آن سه بازیکن باید در تیم ملی باشند. تیم ملی جای ‌آن‌ها و حق‌شان است. سوال این است که چرا ما دعوت نشدیم.

علیخانی ادامه داد: تیم ملی حق بازیکنانی است که سال‌های سال برای تیم ملی زحمت کشیده‌اند و اگر منطقی نگاه کنیم از لحاظ سنی هم در شرایط بدی نیستند. این موضوعات برای ما سوال برانگیز و ناراحت کننده است.

ملی‌پوش والیبال بانوان ایران افزود: پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر بازیکنی افتخار است و برای ما که سال‌ها با تمام توان و انرژی برای این تیم زحمت کشیدیم امروز نباید با این برخورد مواجه شویم و در شرایطی به بهانه جوان‌گرایی ما را کنار بگذارند که دیگر بازیکنان دعوت شده هم‌سن و سال ما هستند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين