امروز : پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۰:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۵ حادثه شدید رانندگی با ۲۹ مصدوم در مازندران

۵ حادثه ویژه تصادف روز جمعه ۳ شهریور در قسمت‌های مختلف مازندران ۲۹ مصدوم برجای گذاشت که توسط تیم‌های اورژانس مازندران به بیمارستان‌ها منتقل شدند.

به گزارش بابل نوین،  زکریا اشکپور سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران گفت: در حادثه نخست که در ساعت ۱۱:۳۴ جمعه ۳ شهریور در محمودآباد کوچه شالیزار بین خودروهای ۴۰۵ و MVM رخ داد ۵ مصدوم بر جای گذاشت که مصدومان به بیمارستان شهدای محمودآباد منتقل شدند.

وی افزود: حادثه دوم در ساعت ۱۶:۴۷ در مرزن‌آباد جاده کجور بین سمند و پژو بود که ۷ مصدوم بر جای گذاشت که توسط تیم‌های اورژانس مرزن‌آباد و مجلار و هلال احمر کجور به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران گفت : حادثه سوم در ساعت ۱۷:۳۶ در منطقه گلوگاه در ابتدای جاده جنگلی توسکا چشمه در اثر واژگونی خودروی پژو آردی روی داد که ۶ مصدوم برجای گذاشت که این مصدومین توسط آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان ثامن‌الائمه گلوگاه منتقل شدند.

اشکپور افزود: در حادثه چهارم که در ساعت ۲۰:۴۴ در مسیر جویبار بهنمیر عبور دونچال در اثر برخورد خودروی پراید و ۲۰۶ رخ داد ۵ مصدوم بر جای ماند که همه مصدومین به بیمارستان شهید عزیزی جویبار منتقل شدند.

وی گفت: در حادثه پنجم در ساعت ۲۲:۲۷ در مسیر آمل بابل در اثر واژگونی پراید رخ داد ۵ مصدوم برجای ماند که توسط آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان ۱۷ شهریور منتقل شدند.

وی افزود:  در ساعت ۱۲:۲۳ روز گذشته جمعه ۳ شهریور کودک ۸ ساله‌ای که در اثر تصادف ضربه به سر شده بود و هر لحظه دچار افت سطح هوشیاری می‌شد توسط بالگرد اورژانس مازندران از درمانگاه بایجان در جاده هراز به آمل و بیمارستان ۱۷ شهریوراین شهرستان منتقل شد./ص

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين