امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارتش اجازه نخواهد داد که اتحاد میان سپاه و ارتش لطمه بخورد

به گزارش بابل نوین،  سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ارتش با نثار درود به شهدا و امام شهدا، اظهار داشت: خداوند را شاکرم که توفیق خدمت به این مرز و بوم را به من داد و با تمام وجود از فرمانده معظم کل قوا تشکر می‌کنم که این فرصت را به من دادند.

وی ادامه داد: امیر صالحی از انسان‌های بسیار شایسته‌ای هستند که مطالب بسیاری از ایشان آموختم و به شدت مدیون وی هستم. پرکردن جای امیر صالحی کار بسیار سختی است که امیدوارم که در این مسئولیت موفق شوم. حضور من در ستاد کل می‌تواند به همکاری بیشتر ستاد کل نیرو‌های مسلح و ارتش شود.

فرمانده کل ارتش تأکید کرد: مأموریت‌ها و مسئولیت‌های ارتش و سپاه با هم تفاوت دارد و تنها در ۲۰ درصد مسائل شباهت دارند و ارتش هرگز اجازه نخواهد داد که اتحاد میان این دو نیرو لطمه بخورد.

فرمانده کل ارتش تأکید کرد: ارتباط و تعامل با سایر قوا بنا بر تدابیر و فرامین رهبری در حکم اینجانب بود و با تمام توان با سپاه و وزارت دفاع همکاری و تعامل خواهیم داشت، اینکه معیشت در حکم انتصاب اینجانب آمده نشان دهنده اهمیت این موضوع برای ایشان است که با یک برنامه پنج ساله آن را بهبود خواهم بخشید. به دنبال آن هستیم تا با برنامه درست و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا شرایط بهتری را رقم بزنیم.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين