امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۷:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بحران خودساخته منصوریان در استقلال؛ این چند نفر

تغییرات منصوریان در خط حمله استقلال، نتیجه معکوسی داشته است.

به گزارش بابل نوین، فصل پیش استقلال، ضعیف‌ترین شروعش در تاریخ لیگ را تجربه کرد اما اوضاع این تیم در خط حمله خوب بود. استقلال زیاد گل می‌زد و زیاد هم گل می‌خورد و به همین خاطر، شرایط خوبی در جدول نداشت. استقلال نیم فصل دوم با کمتر کردن ضعف‌های دفاعی، اوج گرفت اما منصوریان آخر فصل علاوه بر تغییرات دفاعی، خط حمله تیمش را هم عوض کرد. تغییراتی که به ضرر او و تیمش تمام شده‌اند.

فصل پیش در ۵ هفته ابتدایی، ۴ مهاجم مختلف برای منصوریان گل زده بودند. هفته اول جابر انصاری، هفته دوم و پنجم کاوه رضایی، هفته سوم علی قربانی و هفته چهارم، بهنام برزای دروازه حریفان استقلال را باز کردند. ۴ مهاجمی که در این فصل، یا از تیم رفته‌اند یا نقش کمرنگ‌تری دارند.

کاوه رضایی با تصمیم شخصی و بهنام برزای با قرار گرفتن در لیست مازاد، از استقلال جدا شدند. جابر انصاری که فصل پیش هر ۵ بازی اول فیکس بود و اولین گل فصل را هم برای منصوریان زد، این فصل فقط دو بازی در ترکیب اصلی قرار گرفته است. علی قربانی هم به لطف مصدومیت شهباززاده به ترکیب اصلی استقلال برگشت و پیش از آن در ۳ بازی از ۴ استقلال نیمکت نشین بود.

منصوریان این فصل خط هجوم تیمش را با شهباززاده، شجاعیان، بیت‌سعید، جپاروف و جباری ساخته است. بازیکنانی که روی هم، تا هفته پنجم یک گل زده‌اند و عملکردی به مراتب ضعیف‌تر از خط حمله فصل قبل استقلال داشته‌اند. تغییرات منصوریان در دفاع، جواب داده اما دست زدن به تیم برنده خط حمله، بیشترین دردسر را برای او در این ۵ هفته ایجاد کرده است./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين