امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۷:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روند معکوس ژنرال؛ فروپاشی قلعه‌تایم

قلعه‌تایم. این واژه را زیاد شنیده‌ایم. این واژه در استقلال متولد شد اما همراه با قلعه‌نویی به هر تیمی که او رفت نقل‌مکان کرد.

به گزارش بابل نوین، نمونه برد قلعه‌نویی در دقایق پایانی بازی، تراکتورسازی فصل گذشته بود که همین ذوب‌آهن را در دقایق پایانی در جام‌حذفی شکست داد و راهی فینال شد. فینالی که البته جامی را نصیب قلعه‌نویی نکرد. به نظر می‌رسد اما قلعه‌تایم فعلا راهی اصفهان نشده است یا راه را اشتباه رفته است. این مربی در ذوب‌آهن عادت جدیدی پیدا کرده است. نقطه ضعفی که پیش از این نقطه‌قوتش بود. گل خوردن در دقایق پایانی.

ذوب‌آهن در ۵ هفته اخیر نتایج چندان خوبی نگرفته است. او تنها یک برد داشته، سه تساوی و یک باخت. این تیم در هفته اول مقابل سیاه‌جامگان در دقیقه ۹۰ یک گل خورد و دو امتیاز از دست داد. در دربی اصفهان یک بر صفر عقب بود و گل دوم را در دقیقه ۹۴ دریافت کرد. اوج این اتفاق در بازی مقابل صنعت نفت رقم خورد. ذوب‌آهن با برد ۲ برصفر تا دقیقه ۷۸ مالک سه امتیاز بازی بود اما با دو گل در دقیقه ۸۰ و ۹۳ به یک امتیاز راضی شد. یعنی قلعه‌نویی در قلعه‌تایم ۴امتیاز از دست داده است تا با مشکل جدیدی در این فصل دست‌ به گریبان باشد./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين