امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارزش دولت ها در اجرای عدالت است

امام جمعه بهبهان گفت: حکومت و دولتی با ارزش است که عدالت را پیاده و مشکلات اشتغال و تولید را برطرف کند.

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام سید قدرت الله ناصری، امام جمعه بهبهان با بیان اینکه دولت شهید رجایی و باهنر برخاسته از مردم بود، اظهار داشت: این دو شهید برخوردی متواضعانه با مردم داشتند و با حضور در اجتماع از نزدیک و دلسوزانه به بررسی مشکلات می پرداختند.

امام جمعه بهبهان با بیان اینکه حضور شهیدان رجایی و باهنر در میان مردم نه نمادی بلکه واقعی بود، ابراز داشت: اگر همه مسؤولان دولتی افرادی دلسوز و اهل حضور در صحنه های عمل باشند قطعا درکارها پیشرفت فوق العاده ای شاهد خواهیم بود اما اگر مسؤولان به فکر مقام و میز ریاست بوده و در قبال وظایف محوله کوتاهی کنند، پسرفت حاصل می شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی بهبهان خاطرنشان کرد: مسؤولی که مقام و منصب را برای منافع مادی بخواهد، بی ارزش است حال آنکه مقام و منصب باید برای اجرای عدالت، پیشرفت و ترقی مردم و کشور باشد.

حجت الاسلام ناصری با بیان اینکه صرف حکومت و حاکم بودن از نظر اسلام ارزش ندارد، افزود: حکومتی با ارزش است که عدالت را پیاده، مشکلات اشتغال و تولید را برطرف کند و دولت دوازدهم باید چنین شاخصه هایی را از دولت شهیدان رجایی و باهنر بیاموزد

وی شایسته سالاری را اهکاری برای مقابله با هرگونه دوقطبی سازی در جامعه دانست و گفت: نباید کاری به اندیشه سیاسی مدیر دلسوز، کارآمد، متدین و انقلابی داشت و اصل در پذیرش نظام اسلامی و التزام عملی به ولایت فقیه است و ایده های سیاسی نباید مانعی در استفاده از چنین نیرویی شود.

امام جمعه بهبهان شایسته سالاری را عاملی در معرفی دولت های فراجناحی برشمرد و تصریح کرد: دولتمردان اقدامات تأثیرگذاری را برای رفاه معیشت مردم انجام دهند و در این باره به اشتغال و تولید توجه جدی شود که با حل کردن معضل اشتغال بسیاری از مشکلات فرهنگی، روحی و روانی جامعه، عدم ازدواج و لاابالی گری از بین می رود./م

منبع: رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين