امروز : شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۷:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهترین بازیکن ۵ هفته اول؛ بالاتر از ستاره

مهدی کیانی، تنها بازیکن این فصل لیگ برتر بوده که در تمام بازی‌های تیمش، عملکردی در سطح «بسیار خوب» داشته است.

به گزارش بابل نوین، با وجود شروع لیگ با سه شکست پیاپی، مهدی کیانی از همان هفته ابتدایی لیگ بهترین بازیکن تراکتورسازی و یکی از بهترین‌های لیگ برتر بود. کیانی در دو هفته گذشته، توانست جوانان تیمش را هم همراه خودش بالا بکشد و به تراکتورسازی کمک کند تا با دو برد پیاپی، از قعر جدول جدا شود.

کیانی در حال حاضر تنها بازیکن جدول نمرات تیم آنالیز نود است که تمام نمراتش، کمتر از ۳ بوده‌اند. یعنی کیانی در تمام مسابقات این فصل، توانسته عملکرد خیلی خوب یا عالی داشته باشد. کیانی سه بازی نمره ۲،۵ گرفت و دو بازی، نمره عالی ۲ دریافت کرد. در بین دیگر صدرنشین‌های جدول نمرات محمد انصاری، لوسیانو پریرا و امید سینگ یک بار ۳ گرفته‌اند و بقیه سابقه نمراتی بدتر را هم داشته‌اند.

کیانی و دورقی، تنها نماینده‌های تیم‌های نیمه پایین جدول بین ۱۰ بازیکن برتر لیگ هستند. دو هافبک دفاعی که کمک کرده‌اند تیم‌های بحران زده‌شان، در شرایط سخت‌تری از اوضاع فعلی قرار نگیرند و حاشیه امنی در جدول داشته باشند. حالا یکی از این دو هافبک دفاعی، بالاتر از ستاره‌های پرسپولیس و پدیده‌های پارس، توانسته روی سکوی بهترین بازیکن حال حاضر لیگ قرار بگیرد./م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين