امروز : سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رحمانی‌فضلی: تحریم‌های آمریکا «بی‌فایده» است/ قانون احزاب نیازمند بازنگری است

به گزارش بابل نوین، وزیر کشور با بی‌فایده خواندن تحریم‌ها و تهدیدهای آمریکا گفت: امید تمام کشورهای منطقه به ایران اسلامی است و ما با حمایت‌های مبتنی بر تجربه خود، در مقابل زورگویی‌های دشمنان ایستاده‌ایم.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی در نشست صمیمی با خانواده‌های معظم شاهد و نخبگان خراسان‌رضوی اظهار داشت: موضوع اصیل ما انقلاب اسلامی است و ما هر چه داریم از همین مردم است.

وی با بیان این که انقلاب یعنی ایمان به هدف، ایمان به اصول و ایمان به توانستن و قطعا با این روش پیروز خواهیم شد، افزود: باید به مسائل، اساسی نگاه کرد و برای حل آن‌ها از موضع مشخص و معینی حرکت کرد. آزادی در مقابل انقلاب نیست و انقلاب، همان آزادی است. انقلاب به ما خودباوری داد و ما نیز موظفیم این موقعیت را در اختیار جوانان قرار دهیم؛ جوانانی که در همه زمان‌ها انقلابی بوده و هستند. آزادی و استقلال ادعای بزرگ ماست و روی آن ایستاده‌ایم؛ انقلاب حاصل ایمان مردم به رهبری و توانمندی‌هایشان بود.

وزیر کشور با بی‌فایده خواندن تحریم‌ها و تهدیدهای آمریکا گفت: امید تمام کشورهای منطقه به ایران اسلامی است و ما با حمایت‌های مبتنی بر تجربه خود، در مقابل زورگویی‌های دشمنان ایستاده‌ایم. انقلاب به معنای حرکت جسورانه و شکستن مسیرهای سنتی است؛ لذا در همه زمینه‌ها باید ایمان داشت و انقلاب کرد.

وی از اقتصاد مقاومتی به‌عنوان بزرگترین انقلاب حال حاضر یاد کرد و ادامه داد: برای رسیدن به آن در دولت دوازدهم گام‌های محکم‌تری بر می‌داریم. اقتصاد مقاومتی با برگزاری سمینار و جشنواره محقق نمی‌شود؛ باید در خدمت تولید باشیم؛ توان تولیدی خود را به‌کار بگیریم و از کارگر حمایت کنیم.

رحمانی‌فضلی با اشاره به ساماندهی فعالیت احزاب در دولت یازدهم گفت: تشکل‌های سیاسی و احزاب تنها در زمان انتخابات، اعلام موجودیت می‌کنند و لیست می‌دهند و دیگر هیچ؛ حزبی که تنها در زمان انتخابات پیدایش شود و لیست دهد، حزب نیست. قانون احزاب نیازمند بازنگری است؛ احزاب باید در جهت بیان مشکلات و ارائه راه‌حل‌های مناسب حرکت کنند.

منبع:خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين