امروز : یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امانی:

داوطلبانه تصمیم گرفتم که از سمتم استعفا دهم/ کارمند رسمی شهرداری نبودم که بخواهم بمانم

به گزارش بابل نوین، ناصر امانی معاون قالیباف شهردار سابق تهران با اشاره به خبر استعفای خود، اظهار داشت: خبر استعفایم صحت دارد.

وی افزود: بنده دست نجفی را برای انتخاب معاون باز گذاشتم، اگرچه در دوره کوتاه سلیمی هم نامه استعفای خود را نوشته بودم تا به وی تقدیم کنم، اما بعد از اینکه متوجه حکم نجفی شدم، منتظر ماندم تا نامه را به وی تقدیم کنم.

امانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نجفی با استعفای شما موافقت کرد یا خیر؟، گفت: فکر می‌کنم که نجفی با استعفای من موافقت کرده باشد، چراکه از دیروز که استعفای خود را به وی دادم تاکنون با بنده تماس نگرفته اند و بنده هم از دیروز تاکنون دیگر به شهرداری باز نگشته ام.

وی با اشاره به علت استعفای خود افزود: من کارمند رسمی شهرداری تهران نبودم و به صورت قراردادی با این مجموعه همکاری داشتم، به همین منظور خواستم دست نجفی را در انتخاب و جا به جایی مدیران باز بگذارم.

امانی ادامه داد: معاون اجرایی و امور شورای شهرداری بسیار پست حساسی است، به همین منظور فکر می‌کنم که حق شهردار تهران باشد که اولین انتخاب خود را در این پست معاونت انجام دهد و کسی را انتخاب کند که با شورا و شهردار جدید هم‌فکر و هماهنگ باشد که راحت‌تر بتواند به مسائل شهر و شهرداری رسیدگی کند.

وی اضافه کرد: دواطلبانه برای استعفا پیش قدم شدم، تا نجفی راحت‌تر بتواند برای این معاونت تصمیم گیری کند.

امانی گفت: تنها علت استعفایم از شهرداری تهران این بود که دوست داشتم دست شهردار را برای انتخاب باز بگذارم و هیچ دلیل دیگری نداشت.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين