امروز : چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

احتمال بازگشت مگویان؛ منتظری از لیست خارج می‌شود؟

منصوریان تیمش را آماده می‌کرد تا بتواند با تمام قوا در دو بازی به میدان رفته و از آخرین فرصت خودش و تیمش نهایت استفاده را ببرد که بدشانسی هم به مشکلاتش اضافه شد.

به گزارش بابل نوین، منصوریان که با آمدن امید ابراهیمی و دیگر مصدومان خیالش تا حدودی راحت شد حالا با از دست دادن دو مدافعش باز هم در خط دفاع شرایط بدی پیدا کرد. پژمان منتظری، یکی از اصلی‌ترین مهره‌های منصوریان تا نیم‌فصل غایب خواهد بود و عظیم گوک، گزینه جوان سرمربی برای خط دفاع هم پایش شکست تا پادوانی و مجید حسینی تنها مدافعان فعلی استقلال باشند.

منصوریان که می‌داند دو مدافع بدون ذخیره آن هم در این مقطع حساس از لیگ ریسک بزرگی است به دنبال راه حلی برای این مشکل است. با توجه به این که پژمان منتظری باید عمل جراحی کند و احتمالا تا نیم فصل شرایط بازی کردن نداشته باشد احتمال این که استقلالی‌ها به خارج کردن موقت او از لیست فکر کنند وجود دارد. با توجه به این که دیگر مدافع استقلالی‌ها در فصل گذشته یعنی مگویان به تیم جدیدی نرفته و مبلغ بالایی هم از این باشگاه طلبکار است مدیران آبی به این گزینه فکر می‌کنند که با استفاده از مگویان تا پایان نیم‌فصل اول هم پول بازی نکردن به این بازیکن ندهند و هم این که یک مدافع ذخیره آماده روی نیمکت داشته باشند. این احتمالی است که مدیران استقلال روی آن فکر می‌کنند و در صورت قطعی شدن تصمیم‌شان، باید دوباره با مدیربرنامه‌های مگویان پای میز مذاکره بنشینند. البته همه این اتفاقات در صورتی است که منصوریان راضی شود منتظری را تا تیم فصل از لیست خارج کنند. /م

منبع: نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين