امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش سایت باشگاه اسپانیول درباره فرهاد مجیدی

به گزارش بابل نوین، فرهاد مجیدی، پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه استقلال که برای حضور در مجموعه باشگاه اسپانیول و بازدید از تمرینات تیم های پایه این باشگاه راهی اسپانیا شده، سوژه گزارشی از سایت رسمی این باشگاه قرار گرفته است.

گزارش سایت باشگاه اسپانیول از فرهاد مجیدی

در این گزارش درباره حضور مجیدی در اسپانیا اینطور آمده است:

فرهاد مجیدی، بازیکن سابق تیم ملی ایران و فوتبالیست مطرح آسیایی، به دعوت باشگاه در حال بازدید از اسپانیول است. این ملی پوش سابق ایران که پیش از این در سال ۲۰۱۴ برای تماشای یک مسابقه به ورزشگاه RCDE آمده بود، اکنون در حال یادگیری چگونگی کار در فوتبال پایه در کمپ تمرینی دنی خارکه است؛ کمپی که یکی از شناخته شده ترین آکادمی های فوتبال حرفه ای جهان است.

گزارش سایت باشگاه اسپانیول از فرهاد مجیدی

این فوتبالیست بازنشسته به مدت چند هفته در بارسلونا خواهد بود تا به عنوان یک ملاقات کننده، تمرینات کل مجموعه ورزشی را ببیند و روش ها و سیستم فوتبال جوانان را همانند روند روتین مهم ترین تیم های باشگاه از جمله تیم اصلی که تحت هدایت کیکه سانچز فلورس است، آموزش ببیند. همچنین این فوتبالیست نام آشنا به صورت شخصی سازماندهی و توسعه باشگاه اسپانیول را چک خواهد کرد.

گزارش سایت باشگاه اسپانیول از فرهاد مجیدی

مجیدی در قاره اروپا در فصل ۲۰۰۰-۱۹۹۹ برای تیم راپید وین اتریش توپ زد اما بخش اعظم فوتبال حرفه ای خود را در آسیا گذراند و به یک الگوی برجسته در فوتبال خاورمیانه تبدیل شد. او در لندن و تحت نظارت فدراسیون فوتبال انگلستان مربیگری فوتبال را آموزش دیده است. درباره مجیدی این نکته حائز اهمیت است که او در کشورش یک نمونه است و به خاطر همکاری هایش با سازمان های اجتماعی ویژه ی آموزش  تمرینات ورزشی به کودکان، برجسته شده است. باشگاه اسپانیول اطمینان دارد که بازدید او به افزایش اعتبار برند این باشگاه در غرب آسیا کمک خواهد کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين